Kalendář akcí - LÉTO 2021

Skiareál Ještěd je i v letním období hostitelem nebo pořadatelem řady zajímavých akcí. Zúčastněte se také některých z nich, vybere si každý.

Zelený Ještěd (25.6.2021)

K tomu, abychom mohli turistům nabídnout krásný zážitek z pobytu na Ještědu, je třeba lesy udržovat v pořádku a čistotě. Proto zveme 25.6.2021 všechny, kterým není stav ještědské přírodě lhostejný, aby přišli na pomoc v rámci tradiční akce ZELENÝ JEŠTĚD s úklidem areálu a jeho okolí od odpadků. Cílem akce je zapojit občany města, základní školy do úklidu sjezdovek, lesa a přilehlých cest před hlavní letní sezónou od odpadků, které se zde za celou dobu nejen zimní sezóny nahromadily. Dobrovolníci z řad veřejnosti, ale i třeba celé školní třídy se mohou přihlašovat na emailové adrese info@skijested.cz nebo tel. +420 737 222 499. Pro všechny účastníky budou připraveny rukavice, pytle na odpad a jako odměna jednodenní skipas, svačina a jízda lanovkou Skalka na čerstvém vzduchu. 

PROGRAM:

  • 8-9 hod. REGISTRACE, SVAČINOVÝ BALÍČEK
  • 9-12 hod. VÝJEZD LANOVKOU, ÚKLID SJEZDOVEK A OKOLÍ
  • 12 hod. PODĚKOVÁNÍ, KONEC

Hudba na horách - Pokáč (18.7.2021, 18 hod.)

Během letních prázdnin bude probíhat v celkem šesti turisticky vyhledávaných horských střediscích první ročník hudebního festivalu s názvem Hudba na horách. V podvečerních hodinách se mohou všichni příznivci české hudební scény a živého koncertování těšit na vystoupení oblíbeného písničkáře Pokáče nebo skupiny MIRAI. Fenomenální mistr slova, písničkář Jan Pokorný alias Pokáč si své písně skládá sám a sám se také doprovází na kytaru. Jeho koncerty si mohou fanoušci a další zájemci užít na třech místech. 11. července v areálu Rokytnice nad Jizerou, 18. července 2021 na Ještědu a 25. července 2021 na Klínovci. 

Více informací o vystupujících a vstupenky na hudební akci Hudba na horách zde: https://xticket.cz/turne/22-hudba-na-horach-leto-2021

 

Kamzík Fest (18.7.2021, 12 hod.)

Ve stejných dnech a na stejných místech bude paralelně probíhat od 12 hodin první ročník zábavného odpoledne pro celou rodinu s názvem KamzíkFest.V rámci programu se můžete těšit na hudební vystoupení interpretů dětské scény a spoustu legrace. Během dne vystoupí nejpopulárnější dětská kapela Čiperkové s nejoblíbenějším klipem Vosy i dalšími hity. Netradiční show s tancujícím psem se ujme Áňa, Pó a pes. A nebude chybět ani Lumpína – neposedná slečna skřítková s drakem Lumpíkem, která zpívá a baví malé neposedy. Nejen ti nejmenší se mohou těšit na pohádkový KamzíkLes. Les plný pohádkových bytostí a skvělých úkolů, při kterých se bude bavit celá rodina. Připravená bude tvořivá dílna a samozřejmostí je nejvíce oblíbené, tematické malování na obličej.

Vstupenky na KamzíkFest v prodeji zde: https://xticket.cz/turne/21-kamzikfest-2021  a více informací na www.kamzikfest.cz


ÓČKO TV TOUR - JEŠTĚD (7.-8.8.2021)

ÓČKO CITY OUTDOOR - městečko plné zábavy, odpočinku a muziky. Zároveň u nás můžete vysoutěžit věci od našich partnerů, které jsme si pro Vás připravili. Zastavte se u nás.


SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER (13.-14.8.2021)

Horský běžecký závod týmových štafet (3-5 osob), dvojic i jednotlivců na 25 hodin v okolí Ještědu. Postav tým, dvojici nebo si troufni sám. Každopádně to bude tvých 24 hodin, na které jen tak nezapomeneš! Více info, registrace a propozice závodu zde.


Czech DH Top on Trail cup Liberec-Ještěd (11.-12.9.2021) 

Liberecká zastávka seriálu Českého poháru ve sjezdu. Více info o registracích a propozice závodu zde.


Red Bull 400 - Ještěd (18.9.2021)

Skokanský můstek K120 na Ještědu bude 18.9.2021 dějištěm 6. ročníku jednoho z nejnáročnějších závodů na světě: Red Bull 400. Troufneš si na tuhle výzvu? Více informací a registrace na www.redbull.cz/400


PREDATOR RACE - FanatiX (30.10.2021)

Predator Race FanatiX! Extrémní výzva pod Ještědem pro odvážné.

Více info a registrace www.predatorrace.cz


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku