AKTUÁLNÍ INFORMACE Z AREÁLU

Zde najdete novinky a veškeré potřebné informace o aktuálním provozu

PODZIM NA JEŠTĚDU

V měsíci listopadu je areál uzavřen včetně informačního centra a lanové dráhy Skalka.

Letní provoz areálu byl ukončen a my intenzivně připravujeme zimní sezónu. Již od 6. října zasněžujeme díky technologii SnowFactory spodní část areálu.

Těšíme se na vás těšíme v blížící se zimní sezóně 2021/22 plné novinek!

Jak se s námi můžete spojit?

  • Své dotazy směřujte na infolinku Tel. +420 737 222 499, která je obsluhovaná v pracovních dnech od 8:30 hod. do 16:30 hod. Případně také na e-mail info@skijested.cz.
  • Pro majitele GOPASS účtů lze telefonicky domluvit individuální schůzku pro vyzvednutí GOPASS karty, nebo pro řešení jiných otázek, týkajících se GOPASS účtů. 

Co se u nás děje v listopadu?

  • Již od října vyrábíme "sníh" unikátní technologií Snowfactory, která vytváří umělý sníh v podobě malých ledových krystalků. Výroba probíhá 24 hodin denně v dolní části areálu.

Kdy plánujeme zahájit zimní provoz?

  • Lyžařská sezóna by měla ve Skiareálu Ještěd začít v sobotu 11. 12. 2021!
  • Stejně tak od soboty plánujeme spuštění novinky pro letošní sezónu, večerního lyžování na sjezdovce Nová Skalka s HEAD barem Nová Skalka na dojezdu. Takže se můžete těšit nejen na parádní lyžování, ale také après-ski!

Aktuální dění z areálu sledujte na našem Facebookovém profilu nebo zde na webových stránkách www.skijested.cz. Těšíme se na vaši návštěvu, brzy na viděnou! 

JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku