ŠKOLNÍ VÝLETY

Speciální nabídka pro školy a organizátory školních výletů

Plánujete výlet pro vaši třídu nebo dokonce celou školu? Hledáte originální lokalitu s krásnou přírodou? Využijte letní nabídky určené pro organizátory školních nebo jiných skupinových výletů, určenou pro skupiny minimálně 20 dětí ve věku 6-15 let s doprovodem.

CENÍK A PODMÍNKY

MĚSÍC

PRACOVNÍ DEN

VÍKEND

KVĚTEN - ČERVEN

20 - 25 osob: 1.500 Kč/ skupina 20 - 25 osob: 60 Kč jednosměrná; 90 Kč zpáteční
nad 25 osob: 60 Kč jednosměrná + 2x doprovod ZDARMAnad 25 osob: 60 Kč jednosměrná; 90 Kč zpáteční + 2x doprovod ZDARMA

ČERVENEC - SRPEN

60 Kč jednosměrná; 90 Kč zpáteční + 2x doprovod ZDARMA60 Kč jednosměrná; 90 Kč zpáteční + 2x doprovod ZDARMA

ZÁŘÍ - ŘÍJEN

20 - 25 osob: 1.500 Kč/ skupina20 - 25 osob: 60 Kč jednosměrná; 90 Kč zpáteční
nad 25 osob: 60 Kč jednosměrná + 2x doprovod ZDARMAnad 25 osob: 60 Kč jednosměrná; 90 Kč zpáteční + 2x doprovod ZDARMA

 

Pro poskytnutí slevy je nutné vyplnit předepsaný formulář (ke stažení zde) a odeslat ke schválení na e-mail info@skijested.cz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně v budově infocentra při vyzvednutí jízdenek. Jízdenky vám budou nahrány na čipovou kartu s opakovaným průchodem. Karta je zálohovaná částkou 200 Kč. Při vrácení čipové karty a vyzvednutí zálohy bude zároveň prověřena shoda s nahlášeným a skutečným počtem využití průchodů. V případě, že požadujete vystavení daňového dokladu, informujte prosím personál před zakoupením jízdenky.

Akceptace platebních karet

DOPLŇUJÍCÍ INFO

  • LANOVKA SKALKA - Sedačková lanovka Skalka vás bezpečně vyveze během pár minut na ještědský hřeben. Užijte si poklidnou jízdu na čerstvém vzduchu a překrásné výhledy do krajiny. Na rozdíl od kabinové lanovky vám jízdní kola svezeme zdarma. Odsud dále pokračujte některým ze značených okruhů. Více info zde.
  • DOPRAVA A PARKOVÁNÍ - V případě autobusové dopravy pohodlně zaparkujte na P1 centrálním parkovišti (200 Kč/den), případně využijte liberecké MHD a dojeďte tramvajovou linkou č. 3 na konečnou stanici Horní Hanychov. Budova infocentra i nástupní stanice lanové dráhy Skalka je nadohled parkoviště i tramvajové zastávky.
  • KONTAKT - v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše infocentrum (info@skijested.cz / +420 737 222 499), rádi vám poradíme.

DOPORUČENÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

  • Sklářská stezka LASVIT (2,8 km) – nejsnazší naučná stezka začínající na lanové dráze Skalka. Provede vás historií sklářské výroby v ještědském regionu a seznámí vás s filozofií značky LASVIT, která je absolutní světovou špičkou v tomto oboru. Po úspěšném absolvování se v infocentru odměňte skleněnou kostičku z produkce firmy LASVIT
    • Trasa: dolní stanice lanovky Skalka -> horní stanice lanovky Skalka -> hřebenovou cestou na Černý vrch -> parkoviště Ještědka -> vysílač Ještěd -> jízda dolů kabinovou lanovkou Českých drah -> Beranovou cestou zpět k dolní stanici lanovky Skalka
  • JEŠTĚD Fotopoint – udělejte si originální třídní fotku v JEŠTĚD Fotopointu na výstupu lanovky Skalka, více info zde.
  • Další tipy na výlet – více info zde.

JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku