ŠKOLNÍ VÝLETY

Plánujete výlet pro školu či třídu? Přijeďte k nám do Skiareálu Ještěd! Připravili jsme speciální cenovou nabídku pro skupiny minimálně 20 dětí ve věku 6 až 15 let s doprovodem.


MIMOŘÁDNÁ JÍZDA = jízda v den, kdy není plánovaný provoz lanové dráhy pro veřejnost.
*Minimální počet osob pro uplatnění slevy je 20.

POZOR! Provoz v červnu pátek až neděle.

Pro poskytnutí slevy stačí vyplnit formulář (zde) a odeslat ke schválení na e-mail info@skijested.cz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně při vyzvednutí Lístků. Lístky Vám budou nahrány na čipovou kartu s opakovaným průchodem. Karta je zálohovaná částkou 200 Kč. Při vrácení čipové karty a vyzvednutí zálohy bude zároveň prověřena shoda s nahlášeným a skutečným počtem využití průchodů.

V případě zájmu pro Vás po dohodě zajistíme svačinu či pitný režim.


Akceptace platebních karet


DOPLŇUJÍCÍ INFO

  • LANOVKA SKALKA - Sedačková lanovka Skalka vás bezpečně vyveze během pár minut na ještědský hřeben. Užijte si poklidnou jízdu na čerstvém vzduchu a překrásné výhledy do krajiny.  Odsud dále pokračujte některým ze značených okruhů. Více info zde.
  • DOPRAVA A PARKOVÁNÍ - V případě autobusové dopravy pohodlně zaparkujte na P1 centrálním parkovišti (200 Kč/den), případně využijte liberecké MHD a dojeďte tramvajovou linkou č. 3 na konečnou stanici Horní Hanychov. Budova infocentra i nástupní stanice lanové dráhy Skalka je nadohled parkoviště i tramvajové zastávky.
  • KONTAKT - v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše infocentrum (info@skijested.cz / +420 737 222 499), rádi vám poradíme.

DOPORUČENÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Sklářská stezka LASVIT (2,8 km) – nejsnazší naučná stezka začínající na lanové dráze Skalka. Provede vás historií sklářské výroby v ještědském regionu a seznámí vás s filozofií značky LASVIT, která je absolutní světovou špičkou v tomto oboru. Po úspěšném absolvování se v infocentru odměňte skleněnou kostičku z produkce firmy LASVIT

  • Trasa: dolní stanice lanovky Skalka -> horní stanice lanovky Skalka -> hřebenovou cestou na Černý vrch -> parkoviště Ještědka -> vysílač Ještěd -> zpět můžete stejnou trasou nebo se vrátit pěšky jednou ze značených tras

JEŠTĚD Fotopoint – udělejte si originální třídní fotku v JEŠTĚD Fotopointu na výstupu lanovky Skalka, více info zde.

Další tipy na výlet – více info zde.