LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY

Míříte k nám ve větších počtu? Využijte skupinové slevy pro nákup skipasů a užijte si se školou tu nejlepší zábavu!Sleva ve výši 40% pro žáky a pedagogický dozor škol akreditovaných v ČR

Společnost TMR Ještěd a.s. připravila speciální slevu pro lyžařské kurzy základních, středních i vysokých škol akreditovaných v rámci České republiky. Níže naleznete ceny pro Vás, které odpovídají slevě 40% z ceníku pro společnosti (B2B). Sleva se vztahuje na min. 4denní skipasy (možná i kombinace 1 + 3 dny nebo 2 + 2 dny) zakoupené na Infocentru, které jsou platné ve Skiareálu Ještěd. Minimální počet účastníků je 20 osobZa každých 10 platících žáků/studentů obdržíte skipas pro instruktora ZDARMA.
Pro poskytnutí slevy je nutné vyplnit předepsaný formulář (viz odkaz níže) a odeslat ke schválení na email info@skijested.cz minimálně týden před plánovaným zakoupením skipasů pro daný lyžařský kurz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně při vyzvednutí skipasů. Kontrola věku žadatelů o slevu se na vyžádání prokazuje na základě předložení občanského průkazu nebo průkazky zdravotní pojišťovny. Slevu nelze uplatnit na sjezdovku Bucharka a Kubík FunPark. V případě, že požadujete vystavení daňového dokladu, informujte prosím personál před zakoupením skipasů.

Časově omezená akční nabídka skipasů na GOPASS! Jednodenní skipas max. za 690 Kč!

Více info