Slevy

Prostudujte možnosti získání slevy pro skupiny, žáky nebo držitele karet ISIC a ITIC.Skupinová sleva

Sleva 5% bude poskytnuta z cen uvedených na pokladně skupině větší než 20 osob na 1-6 denní celoareálové permanentky. Pro celou skupinu budou vystaveny skipasy na stejný termín. Pro poskytnutí slevy je nutné vyplnit předepsaný formulář (viz odkaz níže) a odeslat ke schválení na email info@skijested.cz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně při vyzvednutí skipasů. Kontrola věku žadatelů o slevu se na vyžádání prokazuje na základě předložení občanského průkazu nebo průkazky zdravotní pojišťovny. Sleva se nevztahuje jízdenku Bucharka. V případě, že požadujete vystavení daňového dokladu, informujte prosím personál před zakoupením skipasů.

Formulář ke stažení ZDE.
Sleva ve výši 40% pro žáky a pedagogický dozor škol akreditovaných v ČR

Společnost TMR Ještěd a.s. připravila speciální slevu pro lyžařské kurzy základních, středních i vysokých škol akreditovaných v rámci České republiky. Sleva ve výši 40% se vztahuje na 4, 5, 6 denní skipasy zakoupené na pokladně, které jsou platné pro všechny lanové dráhy a lyžařské vleky ve skiareálu Ještěd. Minimální počet účastníků je 15 osob. Pro poskytnutí slevy je nutné vyplnit předepsaný formulář (viz odkaz níže) a odeslat ke schválení na email info@skijested.cz minimálně týden před plánovaným zakoupením skipasů pro daný lyžařský kurz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně při vyzvednutí skipasů. Kontrola věku žadatelů o slevu se na vyžádání prokazuje na základě předložení občanského průkazu nebo průkazky zdravotní pojišťovny. Sleva se nevztahuje jízdenku Bucharka. V případě, že požadujete vystavení daňového dokladu, informujte prosím personál před zakoupením skipasů.

Formulář ke stažení ZDE.
Sleva pro držitele platných průkazů ISIC a ITIC

Držitelé platných průkazů ISIC a ITIC obdrží výhodnější juniorské ceny na 1-6 denní skipasy. Sleva se vztahuje pouze na kategorii Dospělí a je dostupná při nákupu na všech našich pokladnách.

Slevu vám poskytneme na pokladně v multifunkční budově Ještěd.
Jízdenky jsou prodávány jako čipové karty se zálohou 50 Kč.
Kontaktujte nás

Máte - li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

 

Jít na kontakty →