ON-LINE NÁKUP SKIPASŮ

Kupte si skipas včas a výrazně ušetřete díky systému FLEXI cen.


 

Nikdo z nás si už nekupuje letenky přímo na letišti. Vybíráme si je online, většinou s dostatečným předstihem. A hledáme samozřejmě tu nejvýhodnější cenu. A stejně tak to bude od letošní zimní sezony i s našimi skipasy díky flexi cenám. Kdo si koupí skipas včas, může výrazně ušetřit.

CENÍK SKIAREÁL JEŠTĚD

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nárok na bezplatné využití služeb mají děti do věku 5,99 roku pouze za podmínky, že služby využívají pouze v doprovodu dospělé osoby starší 18 let (maximálně 2 děti v doprovodu 1 dospělé osoby starší 18 let na lyžích). Pro uplatnění nároku je nutné předložit průkaz pojištěnce, anebo jiný doklad prokazující věk dítěte. Neplatí pro lyžařský vlek Bucharka a Kubíkův Funpark, které mají speciální ceník.

Nárok na lístek “Senior“ má osoba ve věku 60 a více let. Pro uplatnění nároku je nutné předložit průkaz totožnosti.

Nárok na lístek „Junior“ mají osoby ve věku 12 až 17,99 let anebo držitelé karet ISIC, ITIC. Pro uplatnění nároku je zákazník povinen předložit průkaz totožnosti (do 15 let průkaz pojištěnce anebo jiný doklad prokazující věk zákazníka) anebo průkaz ISIC, ITIC.

Nárok na lístek „Dítě“ mají děti ve věku 6 až 11,99 let. Pro uplatnění nároku je zákazník povinen předložit průkaz pojištěnce anebo jiný doklad prokazující věk dítěte.

Kombinace slev není možná. Platí vždy nejvýhodnější cena pro zákazníka.

Všechny typy jízdenek jsou nepřenosné, při zneužití bude jízdenka odebrána bez náhrady. Prostor turniketů je monitorován. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován.

Vícedenní jízdenka platí vždy v po sobě jdoucí dny.

Jízdenky jsou automaticky prodávány na čipové karty, které jsou zálohovány 50 Kč.

Návštěvníci jsou povinni dodržovat přepravní řád, umístěný na pokladnách a přepravních zařízeních v areálu. Zároveň jsou návštěvníci povinni dodržovat veškeré podmínky a nařízení vydávaná orgány státní správy.

Jízdenky neplatí pro kabinovou lanovku ČD.

Vstup do prostoru Kubíkův Funpark je jen s doprovodem instruktora, nebo dospělé osoby, kdy doprovod má vstup zdarma. Do výukové zóny je vstup povolen pouze na lyžích nebo snowboardu.

Ceny jsou uvedeny v českých korunách a areál si vyhrazuje právo na jejich změnu.

Proměnlivé ceny GOPASS e-shop jsou určené pro online nákup na www.gopass.travel. Veškerá pravidla členství v program GOPASS se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami programu Gopass.

Sezonní lokální skipas na Ještěd nezahrnuje večerní lyžování. Na večerní lyžování platí samostatná jízdenka dle platného Komerčního ceníku. Večerní lyžování je součástí skipasu Chytrá sezónka Premium.