Co je GOPASS?

5 zemí | 23 středisek | 16 hotelů

GOPASS je mezinárodní věrnostní program, který vám při nákupu online nabídne vždy ty nejlepší ceny a odmění vás body za každý nákup.

Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body.

Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už v 5 zemích Evropy. Celkově je do programu zapojeno 23 středisek, 16 hotelů a další přibývají.

GOPASS body lze uplatnit v zimních střediscích, golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech nebo půjčovnách.


Proč mít GOPASS?

  • NEJLEVNĚJŠÍ jízdenka/skipas na lanovku
  • UŠETŘÍTE - ceny s GOPASS kartou jsou vždy nižší než na pokladnách. Pro Vás, Vaši rodinu, přátele. Ve svém účtu můžete jednoduše mít až 10 dalších osob.
  • GOPASS kartu NEVRACÍTE. Použijete ji dnes, za týden, v zimě, za rok, za několik let a nemusíte tak už trávit čas ve frontách u pokladen na lístky.
  • Jízdenku i GOPASS kartu kupujete ONLINE sám/a, v klidu domova na libovolný den v roce.
  • Za každý nákup s GOPASS kartou sbíráte VĚRNOSTNÍ BODY, za které můžete znovu online nakupovat vybrané produkty. Nezapomeňte na další výhody pro majitele GOPASS karty v hotelech, aquaparcích, golfových resortech, obchodech, půjčovnách, restauracích!
  • Navíc, díky GOPASS kartě máte lyžařské statistiky i v mobilu – každý den si můžete zkontrolovat počet ujetých kilometrů, počet jízd, výškové převýšení...

 

LYŽOVÁNÍ a LETNÍ LANOVKY

CZ – Ještěd, Špindlerův Mlýn | SK – Nízké Tatry (Jasná), Vysoké Tatry | PL – Szczyrk | AT – Mölltaler Gletscher (ledovec) a Ankogel Mallnitz, Muttereralm, Heiligenblut am Grossglockner, Kals Matrei Grossglockner, Sillian Hochpustertal, St. Jakob im Defereggental, Innerkrems | IT – 3 Zinnen Dolomites

AQUAPARKY

SK – Aquapark Tatralandia, Vodný park Bešeňová

ZÁBAVNÍ PARKY

CZ – Hurricane Factory Praha | SK – Hurricane Factory Tatralandia | PL – Legendia

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ

CZ – Golf Resort Ostravice, Golf resort Kaskáda, Golf Resort Olomouc, Golf Resort Kunětická Hora | SK – Royal Valley Golf Club, Grafobal Group Golf Resort Skalica

HOTELY

Více informací a rezevace za nejvýhodnější ceny na www.tmrhotels.com


Abychom vám mohli připsat body na váš GOPASS účet za každý nákup v provozovnách TMR, je potřeba vždy předložit při placení vaši GOPASS kartu nebo nakupovat online prostřednictvím vašeho GOPASS konta.

Chystáte se na lanovku? Použijte vaši GOPASS kartu jako skipas nebo jízdenku. Pokud jste nakoupili online, můžete po příjezdu do střediska zamířit rovnou na lanovku bez nutnosti čekání ve frontě u pokladny.


Jak získat GOPASS kartu:

ONLINE

Kartu GOPASS získáte za poplatek 50 Kč po vytvoření registrace na www.gopass.travel a následném nákupu jízdenky na konkrétní den. Kartu si vyzvednete v našem infocentru.

NA MÍSTĚ

Kartu GOPASS můžete získat i přímo ve středisku od obsluhy infocentra za poplatek 50 Kč. Registraci a online nákup pak uděláte jednoduše ze svého telefonu a můžete jít lyžovat.
 

Vaši GOPASS kartu si uschovejte a použijte ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích.

K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy/jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu skipasu/jízdenky automaticky získá svou GOPASS kartu.

Za vydání Gopass karty zaplatíte poplatek ve výši 50 korun. Vyrobení věrnostní karty samozřejmě něco stojí, ale hlavním důvodem poplatku je ekologie. Dokud karta nebyla zpoplatněná, až 47 % stávajících uživatelů Gopassu přicházelo na pobočky se žádostí o vystavení nové karty. Starou kartu nejčastěji zapomněli doma, vyhodili nebo ztratili. Vydávání nadbytečných karet má přitom značný dopad na ekologii, jedná se o plastový odpad, který se díky dalším příměsím velmi obtížně recykluje. Chceme proto, abyste si kartu nechali a nevraceli ji jako běžný skipas. Používejte ji opakovaně jako skipas i věrnostní kartu při placení v našich provozech. Gopass se vyplatí!

Storno zakoupené jízdenky/ skipasu

Máte již koupenou jízdenku/ skipas na konkrétní datum, ale něco vám do toho vlezlo? Nevadí. Vaši jízdenku/ skipas můžete vystornovat a jeho kupní cenu vám poníženou o symbolický poplatek převedeme do kreditu ve vašem GOPASS kontě, který pak můžete využít k nákupu na jiný termín.


Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v obchodech, restauracích a půjčovnách společnosti TMR. 
  • jako platební metodu v eshopu GOPASS na vybrané produkty. 

INFOCENTRUM JEŠTĚD


+420 737 222 499
info@skijested.cz 

GOPASS - INFOLINKA

 

+420 499 467 101 | info@gopass.cz
8:00 - 16:00


Lanovka Skalka v provozu v říjnu 2022 každou sobotu a neděli od 9:05 do 16:05.