Buďte online a ušetříte!

Nakupujte zpáteční a jednodenní jízdenky na lanovku Skalka online přes GOPASS.TRAVEL. Užijte si letní Ještěd naplno a nejvýhodněji!

Máme pro vás novinku letošního léta na Ještědu! Od 11. května 2021 totiž můžete nakupovat vybrané jízdenky na naši lanovku Skalka, a to online přes věrnostní systém GOPASS, který v rámci celé skupiny Tatry Mountain Resorts čítá již přes 1,5 milionu aktivních uživatelů. Pořiďte si svoji GOPASS kartu a začněte využívat jejich výhod již při prvním nákupu. Kartu uplatníte ve všech resortech TMR!

JEDNODUŠE A RYCHLE

ONLINE Z POHODLÍ DOMOVA NEBO PŘES MOBIL

NEJLEVNĚJI

BEZ ZBYTEČNÉHO ČEKÁNÍ VE FRONTÁCH

 

Pro letní sezónu 2021 je možné zakoupit si online ZPÁTEČNÍ jízdenku a JEDNODENNÍ jízdenku do JEŠTĚD Bikeparku za tu nejvýhodnější cenu.

Chcete využít svoje GOPASS body?

Pokud jste věrnými členy věrnostního programu GOPASS a rádi byste zužitkovali svoje nasbírané body, můžete. Šetřete svoji peněženku a využijte GOPASS body na níže uvedené produkty i u nás na Ještědu.

LANOVKA SKALKA

Zpáteční

0 Kč + 150 GOPASS bodů (dospělý)

0 Kč + 150 GOPASS bodů (junior/ senior)

0 Kč + 150 GOPASS bodů (dítě)

JEŠTĚD BIKEPARK

1 den

0 Kč + 300 GOPASS bodů (dospělý)

0 Kč + 300 GOPASS bodů (junior/ senior)

0 Kč + 300 GOPASS bodů (dítě)


Co je GOPASS?

Věrnostní program, který vám při nákupu online nabídne vždy ty nejlepší ceny a odmění vás body za každý nákup.

Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech online na GOPASS nebo za speciální produkty dostupné pouze za body.

Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už ve 4 zemích Evropy.

GOPASS body lze uplatnit i přímo v zimních střediscích, golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech nebo půjčovnách podle aktuální nabídky konkrétního střediska.

Ve Skiareálu Ještěd je v letní sezóně 2021 možné věrnostní body čerpat pouze při online nákupu jízdenek na lanovku. Uplatnit je můžete při nákupu speciálních online produktů ostatních středisek TMR dostupných na www.gopass.travel.

 Abychom vám mohli připsat body na váš GOPASS účet za každý nákup v provozovnách TMR, je potřeba vždy předložit při placení vaši GOPASS kartu nebo nakupovat online prostřednictvím vašeho GOPASS konta.

Chystáte se na lanovku? Použijte vaši GOPASS kartu jako skipas nebo jízdenku. Pokud jste nakoupili online, můžete po příjezdu do střediska zamířit rovnou na lanovku bez nutnosti čekání ve frontě u pokladny.
Jak získat GOPASS kartu:

ONLINE

Kartu GOPASS získáte za poplatek 50 Kč po vytvoření registrace na www.gopass.travel a následném nákupu jízdenky na konkrétní den. Kartu si vyzvednete v našem infocentru.

NA MÍSTĚ

Kartu GOPASS můžete získat i přímo ve středisku od obsluhy infocentra za poplatek 50 Kč. Registraci a online nákup pak uděláte jednoduše ze svého telefonu a můžete jít lyžovat.
 

Vaši GOPASS kartu si uschovejte a použijte ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích.

K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy/jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu skipasu/jízdenky automaticky získá svou GOPASS kartu.

Za vydání Gopass karty zaplatíte poplatek ve výši 50 korun. Vyrobení věrnostní karty samozřejmě něco stojí, ale hlavním důvodem poplatku je ekologie. Dokud karta nebyla zpoplatněná, až 47 % stávajících uživatelů Gopassu přicházelo na pobočky se žádostí o vystavení nové karty. Starou kartu nejčastěji zapomněli doma, vyhodili nebo ztratili. Vydávání nadbytečných karet má přitom značný dopad na ekologii, jedná se o plastový odpad, který se díky dalším příměsím velmi obtížně recykluje. Chceme proto, abyste si kartu nechali a nevraceli ji jako běžný skipas. Používejte ji opakovaně jako skipas i věrnostní kartu při placení v našich provozech. Gopass se vyplatí!

Storno zakoupené jízdenky/ skipasu

Máte již koupenou jízdenku/ skipas na konkrétní datum, ale něco vám do toho vlezlo? Nevadí. Vaši jízdenku/ skipas můžete vystornovat a jeho kupní cenu vám poníženou o symbolický poplatek převedeme do kreditu ve vašem GOPASS kontě, který pak můžete využít k nákupu na jiný termín.


Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v obchodech, restauracích a půjčovnách společnosti TMR*. 
  • jako platební metodu v eshopu GOPASS na vybrané produkty. 

*Nabídka těchto produktů se liší v závislosti na provozu a sezóně. Ve Skiareálu Ještěd je v letní sezóně 2021 možné věrnostní body čerpat pouze při online nákupu jízdenek na lanovku. Uplatnit je můžete při nákupu speciálních online produktů ostatních středisek TMR dostupných na www.gopass.travel, nebo v jejich dalších provozovnách. V obchodech, půjčovnách a restauracích Skiareálu Ještěd nebude tato nabídka v letní sezóně 2021 dostupná.


SKIAREÁL JEŠTĚD

e-mail: info@skijested.cz
tel.: +420 737 222 499 (8.00 - 16.30 hod.)

GOPASS - INFOLINKA

e-mail: info@gopass.cz
tel.: +420 499 467 101 (9.00 - 16.00 hod.)JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku