WALK & BIKE SEZÓNKA

WALK SEZÓNKA

Vyzývá vás dobrodružství v přírodě? Chcete objevovat nové cesty, prozkoumat krásnou okolní krajinu a užít si společně s blízkými nezapomenutelné chvíle? S WALK SEZÓNKOU to bude možné!

Tuto sezónní jízdenku určenou pro pěší turisty lze využít na sedačkové lanovce Skalka v Skiareálu Ještěd. Platnost jízdenky je po celou letní sezónu 2023 v rámci provozní doby sedačkové lanovky. A co je nejlepší? Sezónní jízdenka vám umožní denně využít jednu zpáteční jízdu.

Ale pozor, naše sezónní jízdenka je na jméno a nepřenosná, takže ji mohou používat pouze její majitelé. A pokud by došlo k zneužití jízdenky, může být odebrána bez náhrady, což zajišťuje bezpečné používání. A pokud využijete online akční předprodej do konce dubna, můžete si užít nejen nádhernou přírodu, ale i výhodné slevy až 15% ve vybraných provozech JEŠTĚD GASTRONOMY a JEŠTĚD MOTION.

Nechte se okouzlit krásami Ještědu a vydejte se s WALK SEZÓNKOU na nezapomenutelnou cestu. Kupte si svou jízdenku ještě dnes a zažijte přírodu jako nikdy předtím!

 

BIKE SEZÓNKA

Pokud patříte mezi vášnivé cyklisty, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a užijte si nezapomenutelné cyklistické zážitky v nádherném prostředí Skiareálu Ještěd. S naší BIKE SEZÓNKOU se snadno a rychle dostanete na horský hřeben, kde na Vás čeká mnoho cyklistických stezek, které potěší jak zkušené cyklisty, tak i nováčky. A pokud byste si chtěli užít nějakou adrenalinovou jízdu, určitě si nenechte ujít náš bike park, kde si každý biker přijde na své.

S naší sezónní jízdenkou se nemusíte bát omezení průchodů za den - platí totiž bez jakéhokoli omezení po celou letní sezónu 2023 v rámci provozní doby sedačkové lanovky Skalka. A když si koupíte naši jízdenku, získáte také BONUS 15% slevu ve vybraných provozech JEŠTĚD GASTRONOMY a JEŠTĚD MOTION.

Ale pozor, naše sezónní jízdenka je na jméno a nepřenosná, takže ji mohou používat pouze její majitelé. A pokud by došlo k zneužití jízdenky, může být odebrána bez náhrady, což zajišťuje bezpečné používání.

A nezapomeňte - kupte si svou jízdenku v online akčním předprodeji do konce dubna a ušetřete ještě více! Vyrazte s námi na cyklistickou dobrodružnou jízdu a užijte si nezapomenutelné léto plné adrenalinu a zážitků!