Kariéra — Gastro

Skiareál Ještěd modernizuje a rozvíjí společnost TMR Ještěd a.s. patřící do skupiny Tatry mountain resorts, a.s.

Hlavní grilmajster - kuchař

Hlavní grilmajster - kuchařCHARAKTERISTIKA:

Připravuje teplé a studené pokrmy ve stánku s rychlých občerstvením, rozděluje je na jednotlivé porce a dekoruje.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Připravovat a upravovat suroviny a pokrmy a dodržovat normy při vaření a výdeji jídel.
  • Připravovat inventář, prostory a zboží pro plynulý chod provozovny během pracovní doby s cílem dodržet HACCP
  • Kontrolovat a udržovat svěřený majetek společnosti (prostory, inventář, zboží).
  • Pomáhat při zásobovaní střediska zbožím.
  • Hmotná zodpovědnost za svěřené prostředky a zboží.
  • Podílet se na sestavování jídelního lístku.
  • Vést evidenci o příjmu zboží na středisko, o vydaných porcích jídla.
  • Zodpovědnost za kvalitu podávaných jídel.
  • Dodržovat technologické postupy dle platných norem.
  • Udržovat pořádek na pracovišti.
  • Dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy.
  • Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.
  • Úzce spolupracovat s ostatními středisky a jejich spolupracovníky.

POŽADAVKY:

  • Vzdělání: min. SOU
  • Zaměření, obor: kuchař nebo společné stravování nebo hotelová škola
  • Zkušenosti: praxe minimálně 1 rok
  • Jazyky: anglický jazyk - základy
  • Znalosti: skladové hospodaření
  • Další: přehled v gastronomii, hygienické minimum, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu, dobrý zdravotní stav.

Mzdové podmínky

  • 30 000 Kč

Výhody

  • Celoroční skipas za 500 Kč platný ve všech střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Zvýhodněné vstupy do aquaparků (AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).
  • Sleva 50% na stravování ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Sleva 30% na nákupy v prodejnách MOTION
  • možnost ubytování přímo v areálu

Nástup možný v průběhu prosince nebo dle dohody. Sezonní práce na DPP.

Kontaktujte nás

V případě, že Vás naše nabídka práce oslovila, budeme rádi pokud nás kontaktujete pro více informací

Kontaktujte nás zde →