Kariéra — Gastro

Skiareál Ještěd modernizuje a rozvíjí společnost TMR Ještěd a.s. patřící do skupiny Tatry mountain resorts, a.s.

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Pomocná síla v kuchyniCHARAKTERISTIKA:

Vykonává pomocné práce při přípravě a servírovaní teplých a studených pokrmů a udržuje čistotu v kuchyni.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vykonávat pomocné práce při přípravě a servírovaní teplých a studených pokrmů.
  • Umývat nádobí.
  • Dodržovat předpisy o BOZP a PO a plnit hygienické normy bez odchylek na přiděleném pracovišti s ochrannými prostředky na to určenými.
  • Udržovat čistotu ve svěřených prostorách (včetně zaměstnaneckého WC) na základě HACCP a interních standardů a připravovat inventář pro plynulý chod provozu během pracovní doby.
  • Pomáhat při zásobování střediska zbožím a při přípravě pokrmů.
  • Efektivně hospodařit s prostředky, materiálem, potravinami a chránit majetek před poškozením, zničením či odcizením.
  • Dbát na to, aby odpadkové koše byly včas vyprázdněné a odpad byl v na to určených plastových pytlích. Odpadky nesmí nikdy uskladnit ani položit v blízkosti hotových jídel, nápojů a surovin na jejich přípravu.
  • Dbát na osobní hygienu, mít oblečený předepsaný stejnokroj.
  • Udržovat v čistotě terasy a jejich okolí.
  • Napomáhat při přepravě zboží od prostoru lanovky až po uskladnění.
  • Všechny zpozorované nedostatky hlásit svému přímému nadřízenému.
  • Případné zjištění krádeže, poškození, zničení, okamžitě hlásit svému nadřízenému.
  • Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.

POŽADAVKY:

  • Vzdělání: dokončené základní vzdělání
  • Další: zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, platný zdravotní průkaz

Mzdové podmínky: 16 000 Kč

Kontaktujte nás

V případě, že Vás naše nabídka práce oslovila, budeme rádi pokud nás kontaktujete pro více informací

Kontaktujte nás zde →