Kariéra — Gastro

Skiareál Ještěd modernizuje a rozvíjí společnost TMR Ještěd a.s. patřící do skupiny Tatry mountain resorts, a.s.

Obsluha parkoviště

Obsluha parkovištěCHARAKTERISTIKA:

Usměrňování a koordinace dopravy ve středisku a na parkovištích.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Koordinovat a usměrňovat dopravu ve středisku s cílem bezproblémového a bezpečného parkovaní klientů.
  • Poskytovat klientům základní informace o aktuální situaci ve středisku.
  • Dodržovat standard kvality ke zvýšení spokojenosti klientů ( úsměv, uniforma, jmenovka).
  • Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.

POŽADAVKY:

  • Vzdělání: min. SOU
  • Další: zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita

Mzdové podmínky

  • 110 Kč / hodina

Výhody

  • Celoroční skipas za 500 Kč platný ve všech střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Zvýhodněné vstupy do aquaparků (AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).
  • Sleva 50% na stravování ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Sleva 30% na nákupy v prodejnách MOTION
  • možnost ubytování přímo v areálu

Nástup možný od konce prosince nebo dle dohody. Sezonní práce na DPP, převážně o víkendu.

Kontaktujte nás

V případě, že Vás naše nabídka práce oslovila, budeme rádi pokud nás kontaktujete pro více informací

Kontaktujte nás zde →