Kariéra — Gastro

Skiareál Ještěd modernizuje a rozvíjí společnost TMR Ještěd a.s. patřící do skupiny Tatry mountain resorts, a.s.

Pokladní

PokladníCHARAKTERISTIKA:

Realizuje prodej jízdenek, odvod tržeb, evidenci a zúčtovaní cenin. Poskytuje informace o cenách vstupného a službách v horském středisku.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vykonávat plynulý prodej jízdenek a k tomu příslušejících produktů podle platného ceníku.
  • Poskytovat informace o cenách vstupného a službách v horském středisku
  • Evidovat, předávat a zodpovídat za peněžní hotovost, evidovat stornované jízdenky.
  • Dodržovat standard kvality ke zvýšení spokojenosti klientů (úsměv, uniforma, jmenovka).
  • Sledovat stav zásoby jízdenek a ostatního materiálu, včas hlásit potřebu další objednávky svému přímému nadřízenému.
  • Provádět denní závěrky na pokladně po ukončení směny, zpracovávat podklady pro fakturaci jízdenek, podávat aktuální informace o provozu dopravních zařízení, ukládat a archivovat veškeré doklady v pokladně, provádět denní hlášení tržeb do centrální evidence, přebírat tržbu od staničního pracovníka z určené stanice LD.
  • Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.

POŽADAVKY:

  • Vzdělání: min. středoškolské s maturitou
  • Zaměření, obor: ekonomické
  • Zkušenosti: odborná praxe min. 3 roky s finanční hotovostí
  • Jazyky: anglický jazyk / německý jazyk - mírně pokročilý
  • Další: ovládání práce s POS terminálem a s platebními kartami, spolehlivost, samostatné myšlení a zodpovědný přístup k práci, flexibilita, asertivita, příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav

Mzdové podmínky

  • 120 Kč / hodina

Výhody

  • Celoroční skipas za 500 Kč platný ve všech střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Zvýhodněné vstupy do aquaparků (AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).
  • Sleva 50% na stravování ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Sleva 30% na nákupy v prodejnách MOTION
  • možnost ubytování přímo v areálu

Nástup možný v průběhu prosince nebo dle dohody. Sezonní práce na DPP.

Kontaktujte nás

V případě, že Vás naše nabídka práce oslovila, budeme rádi pokud nás kontaktujete pro více informací

Kontaktujte nás zde →