Kariéra — Gastro

Skiareál Ještěd modernizuje a rozvíjí společnost TMR Ještěd a.s. patřící do skupiny Tatry mountain resorts, a.s.

Obsluha v půjčovně lyží a snb

Obsluha v půjčovně lyží a snbCHARAKTERISTIKA:

Naše půjčovna se nachází v nové budově u lanovky Skalka. Je špičkově vybavena a toto vybavení každoročně doplňujeme. Snažíme se poskytnout nejvyšší úroveň servisu pro naše klienty, ale také kvalitní zázemí pro naše zaměstnance. Hledáme lidi, kteří chtějí pracovat v mladém kolektivu, zajímají se o sport a pozorují nejnovější trendy v oblasti lyžovaní a snowboardingu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Aktivně informovat zákazníky o tom, jaké vybavení jim můžeme nabídnout.
  • Vybavení půjčovat, seřizovat a servisovat.
  • Účastnit se inventur, zodpovědnost za svěřené hodnoty.
  • Účtovat ceny přes registrační pokladnu.

POŽADAVKY:

  • Manuální zručnost (praxe v oboru vítána, ale samozřejmě všechno rádi naučíme).
  • Jazyky: AJ/NJ - aktivní znalost výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Příjemné a vstřícné vystupování při osobním kontaktu s klienty
  • Flexibilita, samostatnost při řešení problémů
  • Chuť pracovat na svých prodejních dovednostech a jazykové vybavenosti
  • Týmový duch a loajalita vůči celé společnosti

Mzdové podmínky

  • 110 Kč/hodina + 10% z prodeje pojištění

Výhody

  • Celoroční skipas za 500 Kč platný ve všech střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Zvýhodněné vstupy do aquaparků (AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).
  • Sleva 50% na stravování ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Sleva 30% na nákupy v prodejnách MOTION
  • možnost ubytování přímo v areálu

Kontaktujte nás

V případě, že Vás naše nabídka práce oslovila, budeme rádi pokud nás kontaktujete pro více informací

Kontaktujte nás zde →