Press

Skiareál Ještěd hlásí: sezóna za rohem!


Sněžná děla ve Skiareálu Ještěd začala v sobotu 17. listopadu chrlit technický sníh. Lyžařská sezóna na ještědských 9 km sjezdovek je za rohem a 3 lanové dráhy s 5 vleky jsou připraveny zahájit provoz.  Nejdostupnější lyžařské středisko v ČR dokončilo první fázi modernizace a nabídne lyžařům i snowboardistům mnoho novinek se zaměřením na zlepšení služeb. Patří mezi ně právě dokončená multifunkční budova s infocentrem, kvalitní půjčovna lyží Sporten a servis, obchod s doplňkovým zbožím, nová profesionální lyžařská škola, rozšířené dětské cvičiště Maxiland a obnovy se dočkal i odbavovací systém turniketů. Gurmáni ocení renovované gastro provozy.

První fáze modernizace skončila a odstartuje tak první sezónu Skiareálu Ještěd pod taktovkou TMR Ještěd a.s. jako nového provozovatele. Stavební úpravy se týkaly trojúhelníkového prostoru mezi centrálním parkovištěm, konečnou stanicí tramvaje a nástupní stanicí na lanovou dráhu Skalka, kde se otevřel nový prostor pro rozšíření dětského lyžařského parku s novým přízemním multifunkčním objektem. „Zbrusu nová budova na dojezdu Skalky a u centrálního parkoviště poskytne komfort v rámci sjednocení služeb do jednoho místa. Lyžař přijede tramvají nebo autem na parkoviště central P1 a hned vedle si může koupit skipas, využít infocentra, zapůjčit si nebo nechat servisovat lyže, dát dítě do lyžařské školy. Kdyby něco zapomněl, otevíráme nově i obchod se sportovním vybavením. A během lyžování může zavítat i do modernizované restaurace MŮSTEK,“ zve k návštěvě areálu ředitel Jakub Hanuš. 

Skipasy či jednotlivé jízdné bude možné zakoupit nejen v multifunkční budově, ale i na pokladnách na sjezdovkách F10 a Bucharka. Ceník jízdného prošel proměnou, došlo ke zjednodušení a zrušení produktů, které se nevyužívaly nebo obchodně nedávaly smysl. 

 

I přes navýšení kvality služeb v segmentech JEŠTĚD GASTRONOMY a JEŠTĚD MOTION zůstaly ceny základních produktů na stejné úrovni jako v loňském roce. Denní skipas pro dospělého v hlavní sezóně stojí i nadále 590 Kč. Naopak díky cenové revoluci, která byla v měsíčních vlnách zahájena již v září, měli lyžaři možnost pořídit si sezónní skipas již od neuvěřitelných 999 Kč. „Revoluce s cenami sezónky zaznamenala velký úspěch a my se již těšíme na lyžaře, kteří se k nám začínají vracet. Věříme, že zkvalitněním služeb, které jsme letos uskutečnili během modernizace, potvrdíme náš záměr vytvořit z Ještědu nejlepší příměstský skiresort. Součástí první fáze modernizace Ještědu je i nová marketingová strategie, s novým logem nebo webovými stránkami. Do nové sezóny rovněž vstupujeme se dvěma novými silnými partnery, a to se značkami DENSO a SEAT,“ dodává k dalším plánům za marketing Renata Balašová.

Pro rodiče s dětmi se nabízí nové cvičiště JEŠTĚD MAXILAND Pro výuku začátečníků, kde jsou instalovány dva pojízdné pásy a děti zabaví například pohádkový slalom a další výukové prvky a atrakce. Lyžařskými zážitky provedou začátečníky i pokročilé profesionální instruktoři. 

Kdo z vás v dětství nechtěl být kosmonautem, popelářem nebo rolbařem? Pro ty, kteří stále touží zakusit jízdu rolbou, připravil Skiareál Ještěd „Rolba Track“, zážitek plný adrenalinu v komfortu a bezpečí kabiny rolby. Průvodcem po ještědských svazích je vždy zkušený rolbař. „Pokud chcete Rolba Track věnovat svým blízkým k Vánocům, máme připraven i dárkový voucher. Cena tohoto originálního produktu je 999 Kč,“ dodává k nabídce ve skiareálu Ještěd Balašová.

Změny jsou na Ještědu hlavním tématem a posun provozní doby to jen potvrzuje. Ve Skiareálu Ještěd se bude nově lyžovat již od 8 hodin ráno, aby se vyšlo vstříc lyžařům, kteří si ráno před prací chtějí zalyžovat na čerstvém manšestru. Odpolední lyžovačka končí v 15 hodin a poté bude fungovat osvětlená sjezdovka F10 od 17 do 20 hodin v rámci večerního lyžování.

Mgr. Renata Balašová, Project Manager, TMR Ještěd a.s. M:+420 606 704 997, E: r.balasova@skijested.cz; www.skijested.cz.Objevte výhody věrnostního programu

Slevy a body za každý nákup s kartou GOPASS.