Golden Key apartments

Golden Key apartments nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v Liberci s vlastním stravováním a wifi zdarma.

Apartmány se nacházejí v činžovním domě z roku 1896 v historickém centru města Liberce, odkud je výborná dostupnost za kulturou, procházkami, obchody, restauracemi, a dalšími zajímavostmi Liberce. Dům s apartmány stojí na hlavní tramvajové lince vedoucí z areálu Ještěd až do ZOO v Lidových sadech. Snadno se tak k apartmánu dostanete i z vlakového nádraží. Nabízíme několik typů apartmánů, velké vhodné pro větší skupiny nebo rodiny s dětmi, ale také apartmány malinké vhodné pro jednotlivce na přespání.

 

Kontakty:

PecenaL@gmail.com
tel.: +420 603 382 450JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

24.-25.10. - Standardní víkendový provoz lanovky Skalka (9-17 hod.). JEŠTĚD Bikepark uzavřen z důvodu stavebních prací na sjezdové trati Nová Skalka (v provozu pouze "Turistická"). Provoz dle platných COVID-19 vládních nařízení.

Více info