Hotel & Hostinec Slunce

Hotel & Hostinec Slunce je příjemný rodinný hotel, který se nachází 9 km od Ještědu, v malebném prostředí Podještědí. Hotel byl v roce 2018/2019 nově zrekonstruován a došlo k modernizaci celého objektu, avšak s historickým nádechem. Díky tomu nyní poskytujeme našim hostům skvělé ubytování v okolí Liberce, přátelskou rodinnou atmosféru malého kolektivu, restauraci, sauny, multifunkční sálek na cvičení či teambuilding, půjčovnu koloběžek, které jistě využijete na četných cyklostezkách v úžasné přírodě. Disponujeme také vlastním hotelových taxi.  Budeme potěšeni, když si vyberete náš Hotel. Těšíme se na Vás!

 

Kontakty:

info@hotelahostinecslunce.cz
tel.: +420 720 020 608JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

24.-25.10. - Standardní víkendový provoz lanovky Skalka (9-17 hod.). JEŠTĚD Bikepark uzavřen z důvodu stavebních prací na sjezdové trati Nová Skalka (v provozu pouze "Turistická"). Provoz dle platných COVID-19 vládních nařízení.

Více info