Hotel Merkur***

Hotel Merkur se nachází v historickém centru města Jablonec nad Nisou, v nádherné náruči Jizerských hor. Je největším hotelem ve městě a nabízí ubytování ve všech kategoriích. Bohatá snídaně v prostorné restauraci Vám poskytne skvělý start na celý den. Výletní cíle aktivní turistiky skvěle doplní relaxace v solné jeskyni hotelu, která díky svému unikátnímu mikroklimatu odpovídá ozdravnému pobytu u moře. Součástí hotelu je konferenční místnost s kapacitou 80 osob pro pořádání konferencí, seminářů a dalších akcí. V útulném koutku hotelového Lobby Baru - non stop, si můžete vychutnat kvalitní kávu nebo osvěžující nápoje.

Kontakt

recepce@hotelmerkur.cz / tel.: +420 483 312 741JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Provoz lyžařského areálu je do odvolání přerušen z důvodu vládních nařízení. V termínu od 6.4. do 30.6.2021 probíhá z důvodu rekonstrukce plánovaná uzavírka silnice z Horního Hanychov na Výpřež. P1 Centrální parkoviště denně v provozu. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v letní sezóně!

Více info