Fénix Wellness Hotel****

Unikátní Fénix Wellness Hotel**** se nachází nedaleko centra Liberce a přitom v přírodě. Hotel má vlastní parkoviště a je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v Liberci pod Ještědem. 

Hotel byl otevřen v roce 2020 a nabízí promyšlený koncept ubytování s 19 pokoji rozdělených do 13 typů. Komfortní dvoulůžkové pokoje různých velikostí, prostorné rodinné pokoje, luxusní apartmá s prosklenou koupelnou a velkou vířivkou, apartmány s největší postelí v libereckém kraji, wellness pokoje s prosklenou saunou, obří vířivkou a terasou. Smart TV s připojením na internet, 100% WiFi pokrytí po celém hotelu, audio systém s možností bluetooth připojení v koupelně, pohodlné matrace, zatemňující závěsy. Pro děti je k dispozici luxusní plně vybavená herna. Samoobslužná kavárna Panorama potěší kvalitní nabídkou kávy, čokolády a dezertů. Samoobslužný prodej chlazených nápojů, pochutin a snacků je dostupný po celý den.

Kontakt

info@hotelfenix.cz / tel.: +420 774 108 430Skiareál Ještěd je v denním provozu. Aktuální sněhové podmínky jsou vynikající, tak neváhejte! Nejvýhodnější skipasy kupujte již nyní na www.gopass.travel

Aktuální provoz