Hotel ARENA***

Liberecký Hotel ARENA*** nabízí komfortní ubytování a kvalitní služby během Vašich rodinných výletů, sportovních kempů nebo pracovních cest. Hotel je umístěn nedaleko centra Liberce v moderním sportovně-relaxačním areálu Sport Parku Liberec.

Díky širokému zázemí přilehlé Home Credit Areny, krytým a venkovním sportovištím, barům a restauracím umístěným v areálu, je náš hotel ideálním místem pro pořádání kongresů, teambuildingů či sportovních kempů. Jsme vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi především kvůli široké nabídce sportovního vyžití v areálu. Společné prostory a vybrané pokoje jsou bezbariérové, proto je ubytování vhodné i pro hosty se sníženou pohyblivostí.

Jsme ideálním výchozím bodem mnoha turistických cílů, zejména díky dobré dopravní dostupnosti. Hostům hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, parkování na hotelovém parkovišti i 24hodinová recepční služba.

Více informací na https://www.hotelarena.cz/hotel nebo https://www.sportparkliberec.cz/

Kontakt

info@hotelarena.cz / tel.: +420 485 048 111JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Podzimní provoz sedačkové lanovky Skalka probíhá nadále o víkendech až do 31.10.2021.

>> VÍCE INFO