Hotel & Hostinec Slunce***

Hotel & Hostinec Slunce*** je příjemný rodinný hotel, který se nachází 9 km od Ještědu, v malebném prostředí Podještědí. Hotel byl v roce 2018/2019 nově zrekonstruován a došlo k modernizaci celého objektu, avšak s historickým nádechem. Díky tomu nyní poskytujeme našim hostům skvělé ubytování v okolí Liberce, přátelskou rodinnou atmosféru malého kolektivu, restauraci, sauny, multifunkční sálek na cvičení či teambuilding, půjčovnu koloběžek, které jistě využijete na četných cyklostezkách v úžasné přírodě. Disponujeme také vlastním hotelových taxi.  Budeme potěšeni, když si vyberete náš Hotel. Těšíme se na Vás!

Kontakt

info@hotelahostinecslunce.cz / tel.: +420 720 020 608JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Již v sobotu 15.5.2021 zahajujeme letní provoz. Kupujte nově vybrané jízdenky na lanovku Skalka online přes GOPASS.CZ! V provozu bude i bikepark (B1 - "La Spagheta" a B2 - "Turistická), terénní koloběžky a gastro. Děkujeme a těšíme se na vás!

Více info