Penzion Pivovar Volt

Penzion Pivovar Volt naleznete v klidné lokalitě na břehu jablonecké přehrady, pouhých 5 minut chůze od centra Jablonce nad Nisou. Součástí penzionu je také pivovar Volt s pivnicí, ubytování je vhodné pro sportovní i turistické aktivity - přímé napojení na cyklostezky, výborné spojení do Jizerských hor a Liberce. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v 9 útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Příjemnou relaxaci a odpočinek nabízí rozlehlá zahrada s posezením. Těšit se můžete i na chutné stravování ve vlastní restauraci, kterou je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy či firemní akce. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

 

Kontakty:

penzion@pivovarvolt.cz
tel.: +420 739 059 955JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

24.-25.10. - Standardní víkendový provoz lanovky Skalka (9-17 hod.). JEŠTĚD Bikepark uzavřen z důvodu stavebních prací na sjezdové trati Nová Skalka (v provozu pouze "Turistická"). Provoz dle platných COVID-19 vládních nařízení.

Více info