HOSTR - MČR v závodech do vrchu

Legendární automobilové závody přímo u nás!


Vážení návštěvníci,

rádi bychom poděkovali všem, kteří přišli podpořit závodníky a užít si tento skvělý víkend s námi. Vaše přítomnost a povzbuzování přidalo závodu neuvěřitelnou energii a atmosféru.

Trasy vedoucí do kopce s prudkými zatáčkami poskytly jezdcům výzvu, kterou museli zdolat v co nejkratším čase. Bylo úžasné sledovat jejich dovednosti a odvahu, jak překonávají každou zatáčku a snaží se dosáhnout vítězného času. Děkujeme všem jezdcům za jejich účast a nádherné představení.

Chtěli bychom také poděkovat všem návštěvníkům, kteří přišli podpořit závodníky a užít si tento skvělý víkend s námi. Vaše přítomnost a povzbuzování přidalo závodu neuvěřitelnou energii a atmosféru.

Děkujeme všem, kteří využili možnost testovacích jízd vozů SEAT a CUPRA od AutoPalace. Doufáme, že jste si užili nejen rychlost na trati, ale také veškeré doprovodné aktivity, které jsme pro vás připravili. Také bychom rádi poděkovali skupině TĚLO za fantastický koncert, kterým jsme ukončili sobotní večer. 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě této úžasné akce. Bez vaší pomoci by to nebylo možné. Těšíme se na příští ročník!

 

 

 

UPOZORNĚNÍ - Využívejte v Bikeparku pouze oficiální trasy. Děkujeme za pochopení.

Více info