JEŠTĚD RENTAL & SHOP

Využijte půjčovny koloběžek a obchodu s doplňky potřebné pro turistiku a užijte si letního dobrodružství na Ještědu naplno.


JEŠTĚD RENTAL

Hledáte koloběžku, která splní Vaše nejbláznivější představy? Máte rádi adrenalin, ale zároveň se chcete cítit na koloběžce bezpečně? Kickbike FAT MAX je Vaše volba.

FAT MAX je koloběžkové SUV. Diktátor při jízdě z kopce, ale stále dostatečně lehký pro krosovou jízdu v terénu.

Pevná vidlice, FAT kola, široké stupátko a hydraulické brzdy zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu, při které ale můžete pustit uzdu své fantazii. Koloběžku si užije nejen adrenalinový šílenec, ale rovněž člověk, který na koloběžce stojí poprvé v životě.

Více informací naleznete také na www.kickbikefatmax.com.

 
 

FUN TICKET - chytrá volba pro milovníky adrenalinu i pro ty nejmenší

Využijte výhodnou nabídku nového produktu FUN TICKET! Jednosměrná jízda na lanovce Skalka v kombinaci se zapůjčením terénní koloběžky nebo vstupem na trampolínu pro Vaše děti. Vybere si opravdu každý!


JEŠTĚD SHOP

Sportovní doplňky k pohodlné turistice a lehké občerstvení najdete také v multifunkční budově mezi centrálním parkovištěm P1 a sedačkovou lanovkou Skalka. JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku