Terénní tříkolky

Provoz tříkolek je z důvodu nepříznivé kvality tratě (vlhkost trati) zrušen

Pro bezpečný sjezd na terénních tříkolkách je potřeba, aby vedená trať byla suchá. V současné době není sjezd možný. Pokud byste rádi uplatnili vouchery na tříkolky, rádi vám nabídneme alternativu v podobě terénních koloběžek. Děkujeme za pochopení.


Letošní novinkou je sjezd na terénní tříkolce. Aktivita jako stvořená pro milovníky hor a adrenalinu!

Připravili jsme pro Vás speciální trasu, která začíná u horní stanice lanové dráhy Skalka a končí u nástupní stanice lanové dráhy Skalka. Pro sjezd tříkolky musí být trasa suchá!

Terénní tříkolku smí ovládat osoby od 150 cm výšky. Tříkolka je určena pro jednu osobu. Jízda ve dvou lidech je jen pro dospělou osobu a dítě, kteří společně splňují váhový limit pro provoz tříkolky 100 Kg.

Ovládání není složité. Tříkolka má k dispozici dvě brzy na regulování rychlosti, co umožňuje dobře zdolávat zatáčky a jiné nástrahy tratě. Nízké těžiště a stabilita tříkolky dávají pocit bezpečí.

S tříkolkou Vám zapůjčíme i ochrannou helmu a brýle.

Těšíme se na dobrodružné povahy, které si přijedou novou aktivitu užít naplno!

Čas půjčení tříkolek

Tříkolky je možné zapůjčit od 10:00 hod nejpozději do 15:30 hod s FUN Ticketem. Pokud je tříkolka zapůjčena u horní stanice lanovky Skalka, je nejdelší možný čas zapůjčení v 15:50 hod.

Sjezd na tříkolce je podmíněn suchou tratí, v případě nepříznivých podmínek není sjezd možný.Rezervace

JEŠTĚD RENTAL & SHOP - Skiareál Ještěd

e-mail: rental@skijested.cz
tel.: +420 778 777 341 (8.30 - 17.30 hod.)

 

INFOCENTRUM - Skiareál Ještěd

e-mail:info@skijested.cz
tel.: +420 737 222 499 (8.30 - 17.30 hod.)


Provozní řád

Zimní sezóna 2022/23 ukončena, děkujeme za přízeň. Předpokládané zahájení letního provozu lanovky Skalka je plánováno na 6. 4. 2023.

Více info