26.12.2020 - Nová Skalka přivítala historicky první lyžaře

Děkujeme všem, kteří si přijeli zalyžovat na otevírání Nové Skalky! Pilně zasněžujeme a těšíme se, až pro vás otevřeme i další sjezdovky v plné parádě, jakmile nám to umožní nařízení vlády ČR. Sledujte prosím aktuální informace o konkrétním termínu spuštění zde na webových stránkách nebo našem Facebookovém profilu.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Aktuální foto

26.12.2020

Aktuální foto

25.12.2020


Aktuální foto

23.12.2020


Nová Skalka téměř připravena!

Aktuální fotoreport ze zasněžování (4.12.2020)


Hromady sněhu přibývají!

Aktuální fotoreport ze zasněžování (30.11.2020)

Počasí nám v posledních dnech přeje a daří se nám zasněžovat novou sjezdovku, připadlo i trochu přírodního sněhu. Zkrátka, už se to rýsuje! Těšíte se?


Začínáme zasněžovat!

20. listopadu jsme spustili první zasněžování na nové sjezdovce

Po měsíci od zahájení stavebních prací jsme 20. listopadu pro vás spustili zasněžování na sjezdovce Nová Skalka! První mrazivé dny nám umožnily spustit zasněžovací techniku v horních částech sjezdovky a netrpělivě vyčkáváme na další trvalé ochlazení. Také už se nemůžete dočkat, až zakrojíte první oblouky do manšestru na novém svahu?

Neváhejte a využijte AKČNÍ PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ. Lyžujte na Ještědu za těch nejvýhodnějších podmínek a vstupte do exkluzivního klubu sezónkářů. Nabídka platí pouze do 25.12.2020!JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku