NOVÁ SKALKA

Moderní a bezpečná éra lyžování na Ještědu


Více prostoru a bezpečí pro všechny lyžaře

Projekt Nová Skalka je zásadním krokem v rozvoji Skiareálu Ještěd směrem k moderním trendům bezpečného lyžování. Sjezdovka Nová Skalka je svými parametry předurčena k těm nejlepším sportovním zážitkům.

Sjezdová trať o délce přes 1,5 km a šířce 45 m nabídne dostatek prostoru jak pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi, tak vyznavače sportovní carvingové jízdy.

 

Úplně nový zážitek z večerního lyžování

(projekt 2021/22)

Výkonné, moderní, efektivní a maximálně šetrné k životnímu prostředí - takové bude umělé osvětlení sjezdovky Nová Skalka. Zalyžujte si po setmění ve stejné kvalitě jako přes den v celé délce sjezdovky Nová Skalka.

 

Zázemí pro stávající i nové talenty

Alpské lyžování k Liberci patří a zaslouží si podporu a profesionální podmínky k jeho rozvoji. Výstavbou sjezdovky Nová Skalka se stávající F10 stane ideálním svahem pro místní sportovní kluby.

 

Myslíme na životní prostředí

Projekt "Nová Skalka" odpovídá těm nejpřísnějším požadavkům EIA na ochranu životního prostředí. Kompenzačními opatřeními, náhradní výsadbou, spoluprací s městem Liberec a ekologickými sdruženími a aktivním přístupem k zachování biodiverzity pracujeme na trvale udržitelném rozvoji střediska. JEŠTĚDÉLE - Myslíme na přírodu. Více info na www.jestedele.cz.

 Začínáme zasněžovat!

20. listopadu jsme spustili první zasněžování na nové sjezdovce

Po měsíci od zahájení stavebních prací jsme 20. listopadu pro vás spustili zasněžování na sjezdovce Nová Skalka! První mrazivé dny nám umožnily spustit zasněžovací techniku v horních částech sjezdovky a netrpělivě vyčkáváme na další trvalé ochlazení. Také už se nemůžete dočkat, až zakrojíte první oblouky do manšestru na novém svahu?

Neváhejte a využijte AKČNÍ PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ. Lyžujte na Ještědu za těch nejvýhodnějších podmínek a vstupte do exkluzivního klubu sezónkářů. Nabídka platí pouze do 30.11.2020!


Hromady sněhu přibývají!

Aktuální fotoreport ze zasněžování (30.11.2020)

Počasí nám v posledních dnech přeje a daří se nám zasněžovat novou sjezdovku, připadlo i trochu přírodního sněhu. Zkrátka, už se to rýsuje! Těšíte se?
JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku