Kalendář akcí - LÉTO 2020

Skiareál Ještěd je i v letním období hostitelem nebo pořadatelem řady zajímavých akcí. Zúčastněte se také některých z nich, vybere si každý.

BOURÁK Fest (7.-10.5.2020)

Jedinečný koncept venkovního festivalu po vzoru amerických Drive-In venkovních autokin, přímo na P1 Centrálním parkovišti! Vzhledem k momentální situaci se jedná o jediný možný koncept provozování kultury v ČR. Za hygienických opatření připravíme v českých městech – nový rozměr hudebního a filmového zážitku za pomoci přenosu zvuku přes vaše vlastní autorádio. Spojujeme kinematografii a hudební scénu bezpečně pro diváky i umělce. Více info zde.


Kooperativa Downhill (termín bude upřesněn)

Zahajovací závod letošního léta v JEŠTĚD Bikeparku, který pořádá Skiareál Ještěd ve spolupráci s libereckou crew Garage Liberec. Registrace možná na místě nebo s předstihem on-line (předprodej zatím nespuštěn). Termín závodů je aktuálně ohrožen z důvodu preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19.


Fox Enduro Race Ještěd (8.-9.8.2020)

Tradiční vytrvalostní závod opět zavítá do JEŠTĚD Bikeparku! Pro závodníky je připraveno několik měřených erzet, které se nacházejí jak v bikeparku tak i na přírodních stezkách v okolí. Je to kombinace všeho, co můžete v lese najít. Skalky, kořeny, hrabanka a zase kořeny. Pro závod jsou otevřeny dvě kategorie, hobby a race. Pokud trasy dovolí v plánu jsou i dětské enduro závody. Více info zde.


SALOMON JEŠTĚD SkyRace® (26.9.2020)

5. ročník a MČR ve SkyRace®! Královská trasa SALOMON JEŠTĚD Skyrace® s parametry 22km/1300m+ pro profi běžce, ale i pro hobíky a nadšence běhu, kteří by rádi poznali to nejlepší z ještědského hřebenu a okolí. Závod je součástí CZECH SKYRUNNING CUP. Více info zde.


SALOMON WINTER SkyRace® (5.12.2020)

5. ročník a závěrečný závod CZECH SKYRUNNING CUPU. Královská trasa SALOMON WINTER Skyrace® s parametry 22km/1300m+ pro profi běžce, ale i pro hobíky a nadšence běhu, kteří by rádi poznali to nejlepší z ještědského hřebenu a okolí. Více info zde.


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

LANOVKA ZDARMA - Ubytujte se u našich partnerských hotelů a svezte se ZDARMA lanovkou Skalka!

Více info