slide1

Na zimu a sněhovou nadílku si lyžaří počkají ještě minimálně tři měsíce. TMR Ještěd však jako nový provozovatel Skiareálu Ještěd po své nulté sezóně startuje ostrý měřený závod s časem. Cílem je první fáze modernizace největšího příměstského lyžařského střediska v České republice, která zahrnuje novu multifunkční budovu, kvalitní půjčovnu lyží Sporten, zvětšený prostor pro výuku lyžařské školy, nový odbavovací systém turniketů, renovované a nové gastro provozy. Pomyslným startem sezóny 2018/2019 se ale nepochybně stává zahájení předprodeje skipasů na sportovním veletrhu Sport Live v sobotu 8.9. V rámci cenové revoluce na této akci TMR Ještěd exkluzívně nabídne limitovanou edici sezónních skipasů za 999 Kč v počtu 1000 kusů.

K probíhající přestavbě areálu uvádí jeho ředitel Jakub Hanuš: „Minulý týden jsme zahájili realizaci první fáze modernizace, která se týká hlavně služeb jako je zcela nová budova na dojezdu Skalky, kde počítáme s pokladnami, infocentrem, půjčovnou a servisem lyží nebo zázemím pro lyžařskou školu. Zároveň rozšiřujeme prostor pro lyžařskou výuku dětí, přidáme druhý pojízdný pás a další aktivity.“ Vedle hlavních služeb se TMR Ještěd pouští i do provozování gastra. Renovací prochází nejen kiosky, ale také samoobslužná restaurace v budově u skokanských můstků.

Nový ceník by pak měl přilákat hlavně lyžaře z regionu, což potvrzují slova Renaty Balašové: „Ještěd je pro každého Liberečáka srdcová záležitost, ale bohužel dle našich průzkumů jich u nás mnoho nelyžuje. Důvodů je mnoho, od úzkých sjezdovek až po nevyhovující služby, to však postupně měníme. Navíc jsme se rozhodli vyhlásit cenovou revoluci skipasů. Ještě nikdy se neprodávala levnější celosezónní permanentka, a to za zcela ojedinělou cenu 999 Kč. Akční nabídka je platná pouze v den konání veletrhu Sport Live v liberecké Aréně. Zveme tedy všechny lyžaře na sobotu 8.září na návštěvu našeho stánku, poznáte nás podle kupy sněhu a funkční miniatury lanové dráhy.“

Voucher na sezónní skipas v hodnotě 999 Kč získá ten, kdo osobně navštíví akci Sport Live v Home Credit Areně dne 8.9.2018 mezi 9 a 17 hodinou. Série akčních skipasů je však limitována počtem 1000 ks. Jeden návštěvník si může koupit jen jeden skipas a to pouze na své jméno. Skipasy budou na jméno s fotografií a nepřenosné. V případě, že nestihnete zajít na Sport Live, láká Skiareál od 10.9. na klasický předprodej prostřednictvím Městského infocentra (MIC). Cena skipasů se bude zvedat ve vlnách po tisíci korunách každý měsíc. V září bude možné pořídit skipas za 2999 Kč pro dospělého a pro dítě za pouhých 2100 Kč. Držitelé starých čipových skipasů budou mít možnost je vrátit na pokladně Skalka v rámci víkendového provozu do 28.října.


Město Liberec Volvo Blue Style

severni-cechy-infokudy-z-nudyliberec-me-bavi

Partneři areálu Ještěd


HANNAHAtomic SalomonCoca-Cola SitourIMPULS Ráááádio
Centrum Babylon Liberec iqlandia DinoPark 2426i Intersport-2008-Logo 4c
Sport Park Liberec Hotel ARENA Turistická chata - PLÁNĚ pod Ještědem Turistické služby a ubytování pro region Jizerské hory.
 SK JEŠTĚD - alpské disciplíny Lyžařská škola Ještěd Ještěd Sport Sport KIDS SPORT CLUB TIGERS LIBEREC   

contact
contact