Na zimu a sněhovou nadílku si lyžaří počkají ještě minimálně tři měsíce. TMR Ještěd však jako nový provozovatel Skiareálu Ještěd po své nulté sezóně startuje ostrý měřený závod s časem. Cílem je první fáze modernizace největšího příměstského lyžařského střediska v České republice, která zahrnuje novu multifunkční budovu, kvalitní půjčovnu lyží Sporten, zvětšený prostor pro výuku lyžařské školy, nový odbavovací systém turniketů, renovované a nové gastro provozy. Pomyslným startem sezóny 2018/2019 se ale nepochybně stává zahájení předprodeje skipasů na sportovním veletrhu Sport Live v sobotu 8.9. V rámci cenové revoluce na této akci TMR Ještěd exkluzívně nabídne limitovanou edici sezónních skipasů za 999 Kč v počtu 1000 kusů.

K probíhající přestavbě areálu uvádí jeho ředitel Jakub Hanuš: „Minulý týden jsme zahájili realizaci první fáze modernizace, která se týká hlavně služeb jako je zcela nová budova na dojezdu Skalky, kde počítáme s pokladnami, infocentrem, půjčovnou a servisem lyží nebo zázemím pro lyžařskou školu. Zároveň rozšiřujeme prostor pro lyžařskou výuku dětí, přidáme druhý pojízdný pás a další aktivity.“ Vedle hlavních služeb se TMR Ještěd pouští i do provozování gastra. Renovací prochází nejen kiosky, ale také samoobslužná restaurace v budově u skokanských můstků.

Nový ceník by pak měl přilákat hlavně lyžaře z regionu, což potvrzují slova Renaty Balašové: „Ještěd je pro každého Liberečáka srdcová záležitost, ale bohužel dle našich průzkumů jich u nás mnoho nelyžuje. Důvodů je mnoho, od úzkých sjezdovek až po nevyhovující služby, to však postupně měníme. Navíc jsme se rozhodli vyhlásit cenovou revoluci skipasů. Ještě nikdy se neprodávala levnější celosezónní permanentka, a to za zcela ojedinělou cenu 999 Kč. Akční nabídka je platná pouze v den konání veletrhu Sport Live v liberecké Aréně. Zveme tedy všechny lyžaře na sobotu 8.září na návštěvu našeho stánku, poznáte nás podle kupy sněhu a funkční miniatury lanové dráhy.“

Voucher na sezónní skipas v hodnotě 999 Kč získá ten, kdo osobně navštíví akci Sport Live v Home Credit Areně dne 8.9.2018 mezi 9 a 17 hodinou. Série akčních skipasů je však limitována počtem 1000 ks. Jeden návštěvník si může koupit jen jeden skipas a to pouze na své jméno. Skipasy budou na jméno s fotografií a nepřenosné. V případě, že nestihnete zajít na Sport Live, láká Skiareál od 10.9. na klasický předprodej prostřednictvím Městského infocentra (MIC). Cena skipasů se bude zvedat ve vlnách po tisíci korunách každý měsíc. V září bude možné pořídit skipas za 2999 Kč pro dospělého a pro dítě za pouhých 2100 Kč. Držitelé starých čipových skipasů budou mít možnost je vrátit na pokladně Skalka v rámci víkendového provozu do 28.října.

Od 1.9 do 30.10. je lanovka Skalka v provozu pouze o víkendech a svátcích.

S ohledem na modernizaci areálu byl ukončen provoz kiosku Skalka. Děkujeme za pochopení

Provozní doba:

9:05

9:35

10:05

10:35

11:05

11:35

12:35

13:05

13:35

14:05

14:35

15:05

15:35

16:05

16:35

17:05

Těšíme se na všechny návštěvníky jak na kole tak pěšky.

 

 

 

Skiareál Ještěd od pátku 29. června zahájil denní provoz lanové dráhy Skalka, která slouží i jako součást dvou nových stezek na Ještědu. Po zdolání „Mlynářské stezky“ získá výletník palačinku a na konci „Pivovarské stezky“ pivo.  

Stezky začínají na dolní stanici lanovky Skalka výjezdem na vrchol, pokračují směrem dolů nebo po hřebenu a končí opět u dolní stanice, kde úspěšný výletník získá dle zvládnuté trasy jako odměnu palačinku nebo pivo. Hrací karty formou kvízu s otázkami jsou k vyzvednutí na pokladně lanovky Skalka u konečné tramvaje. Nabídka odměn je platná po celou dobu prázdninového denního provozu lanovky Skalka. Trasy se dají jít samozřejmě i opačným směrem do kopce. Nejsnazší je oranžová „Mlynářská“ a naopak pro vytrvalejší je určena černá „Pivovarská stezka“, která je strmější, protože vede například přes černou sjezdovku zvanou Slalomák. Partnery stezek jsou místní výrobci mouky a piva, společnosti Mlýn Perner a Pivovar Svijany.

Přijďte se k nám projít po dvou nových stezkách, dozvědět se něco nového a ochutnat místní produkty.

Skiareál Ještěd zve na stezky a rozdává k tomu palačinky nebo pivo

Skiareál Ještěd od pátku 29. června zahajuje denní provoz lanové dráhy Skalka, která slouží i jako součást nových stezek na Ještědu. V den vysvědčení se slavnostně pokřtí dvě zbrusu nové pěší trasy. Pro všechny děti, bez rozdílu známek na vysvědčení, pojede poslední školní den lanovka Skalka zdarma. Otevření stezek doplní doprovodný program pro celé rodiny. Po zdolání „Mlynářské stezky“ získá výletník palačinku a na konci „Pivovarské stezky“ pivo.

„Rádi bychom pozvali malé i velké na procházku po sjezdovkách, které znají jen v zimě s lyžemi na nohou. Nové trasy jsou vybudovány formou naučných stezek tak, aby jednotlivé zastávky u info cedulí poskytovaly ty nejkrásnější výhledy na Liberecko a zároveň nerušily okolní přírodu. Stezky pokřtíme v pátek 29.6. příznačně moukou a pivem,“ uvádí Renata Balašová ze Skiareálu Ještěd.

Stezky začínají na dolní stanici lanovky Skalka výjezdem na vrchol, pokračují směrem dolů nebo po hřebenu a končí opět u dolní stanice, kde úspěšný výletník získá dle zvládnuté trasy jako odměnu palačinku nebo pivo. Hrací karty formou kvízu s otázkami jsou k vyzvednutí na pokladně lanovky Skalka u konečné tramvaje. Nabídka odměn je platná po celou dobu prázdninového denního provozu lanovky Skalka. Trasy se dají jít samozřejmě i opačným směrem do kopce. Nejsnazší je oranžová „Mlynářská“ a naopak pro vytrvalejší je určena černá „Pivovarská stezka“, která je strmější, protože vede například přes černou sjezdovku zvanou Slalomák. Partnery stezek jsou místní výrobci mouky a piva, společnosti Mlýn Perner a Pivovar Svijany.

„Na vysvědčení jezdí lanová dráha na Skalce pro děti zdarma. Máme připravený zábavný soutěžní program pro celé rodiny nebo třeba skákací hrad pro ty nejmenší. Tatínky určitě zláká široká nabídka svijanských piv nebo vystavené vozy Volvo,“zve na opening Renata Balašová.

Přijďte se k nám projít po dvou nových stezkách, dozvědět se něco nového a ochutnat místní produkty.

STEZKY SE SLAVNOSTNĚ OTEVÍRAJÍ V DEN VYSVĚDČENÍ 29.6.2018, KDY SE od 10 do 17 hod. KONÁ NA DOLNÍ STANICI LANOVKY SKALKA ZÁBAVNÝ DĚTSKÝ PROGRAM A VŠECHNY DĚTI MAJÍ LANOVKU ZDARMA.

Více na www.skijested.cz.

tmr stezky na jestedu plakat A4-page-001

cerna pivovarska stezka

oranzova mlynarska stezka

Děkujeme všem zúčastněným dobrovolníkům za pomoc při úklidu našeho areálu!

zeleny jested 2018

zeleny jested 2018 1 nemecek

zeleny jested 2018 dole

zeleny jested 2018 odpad

Lanová dráha Skalka nabízí svezení na Ještedský hřeben již od 21.4. a to víkendovým a svátečním provozem. Letní sezónu s denním provozem zahájíme v pátek 29. června v den vysvědčení, kdy všechny děti budou mít lanovku zdarma. K tomu, aby jsme mohli nabídnout krásný zážitek v přírodě, je třeba lesy udržovat v pořádku. Proto vyzýváme všechny, kterým není stav Ještědu lhostejný, aby přišli na pomoc v rámci akce ZELENÝ JEŠTĚD. Uklízet areál od odpadků se bude v pátek 22. června.

Cílem akce je zapojit občany města do čištění ještědských sjezdovek před letními prázdninami. V areálu se po zimní sezóně objevují odpadky, které do přírody opravdu nepatří. Také se sjezdové tratě čistí od kamenů, aby nedocházelo při lyžování k narušení skluznice. „Program dne začíná v 9 hodin, kdy vyvezeme lanovou dráhou Skalka všechny dobrovolníky nahoru a poté se jde sjezdovkami dolů. Konec akce plánujeme na 12. hodinu. Každý, kdo pomůže chránit přírodu na Ještědu, obdrží od Skiareálu Ještěd celodenní skipas na nadcházející lyžařskou sezónu 2018/2019 a denní jízdné pro celou rodinu v létě,“ zve do skiareálu Renata Balašová, zástupce TMR Ještěd. Dobrovolníci se mohou přihlašovat na emailové adrese info@skijested.cz. Pro všechny, kteří přijdou uklízet budou připraveny rukavice a pytle na odpad.

Záštitu nad akcí Zelený Ještěd převzal pan primátor Tibor Batthyány za město Liberec a uskuteční se také za podpory společností Lesy ČR, s.p. a Městské lesy Liberec. Hlavním organizátorem je provozovatel skiareálu Ještěd společnost TMR Ještěd a.s..

 tmr zeleny jested inzerce-page-001

S ohledem na vyjádření pořadatele Svazu lyžování ČR oznamujeme zrušení plánovaného světového poháru ve Skiareálu Ještěd.

Situace nás mrzí, ale věříme, že v sezóně 2019/2020 již budeme moci hostit světovou špičku skoku na ještědských můstcích.

Oficiální vyjádření SLČR

Přinášíme Vám balíček 2 denního jízdného + ubytování ze soboty na neděli jen za 999 Kč!

Více informací a rezervace na ubytovani@skijested.cz

Akce platí do odvolání, tak neváhejte a doražte za námi na kopec!

akce bikepark

Na květen jsme si pro Vás připravili soutěž o nejhezčí májovou fotku pořízenou ve skiareálu Ještěd. Soutěž bude probíhat na instagramu a Vaším úkolem je pořídit fotku, sdílet jí na instagramu pod hashtagem #jestedmaycontest a označit @skijested.cz na fotce.

Soutěž bude probíhat do 24.5. a fotek můžete sdílet kolik jen budete chtít.

Vítěz soutěže vyhraje voucher na lanovku pro celou rodinu. (2 dospělí + 3 děti)

jestedmaycontest

PRAVIDLA SOUTĚŽE S NÁZVEM „PHOTOCHALLENGE #JESTEDMAYCONTEST“


1. ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE
Organizátorem soutěže je obchodní společnost TMR Ještěd, a.s., IČO: 060 804 13, se sídlem:
Jablonecká 41/27, Liberec 5 - Kristiánov, PSČ: 460 05 (dále jen “organizátor"), provozovatel skiareálu Ještěd.


2. TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ SOUTĚŽE
Soutěž probíhá v termínu od 1.5.2018 do 24.5.2018 (dále jen „soutěžní období“). Soutěž je zveřejněna na internetových stránkách https:// www.instagram.com/skijested.cz/, www.facebook.com/skijested.cz a také na stránkách www.skijested.cz/https://www.skijested.cz/novinky-ski-areal-jested/433-majova-fotosoutez.html (dále jen „internetové stránky soutěže“).


3. PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI
Soutěžícím se může stát každý uživatel elektronické komunitní sítě Instagram (dále jen „Instagram“) starší 15 let, jehož trvalý pobyt se nachází na území České republiky. Účast v soutěži je dobrovolná a účastník svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s jejími pravidly. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a zástupci organizátora. Ze soutěže jsou dále vyloučeni všichni soutěžící, kteří jakýmkoliv způsobem nevyhoví těmto pravidlům nebo je poruší. Organizátor je dále oprávněn rozhodnout o vyloučení všech soutěžících, u nichž je dáno důvodné podezření, že v soutěži uplatňují nekalé, podvodné nebo nečestné praktiky. Vyloučením ze soutěže ztrácí soutěžící nárok na předání výhry, a to bez náhrady. Vyloučen ze soutěže je dále každý soutěžící, který uvede nepravdivé nebo fiktivní údaje o své osobě nebo který se do soutěže přihlásí více než jedenkrát s pozměněnými údaji o své osobě.


4. MECHANISMUS SOUTĚŽE A URČENÍ VÝHERCŮ.
Soutěžící se soutěže mohou zúčastnit prostřednictvím Instagramu. Každý soutěžící má za úkol pořídit fotografii na téma m
ájováfotografie pořízená ve skiareálu Ještěd a umístit jí na Instagram s označením @skijested.cz, #jestedmaycontest. Soutěžící mohou umístit libovolný počet fotografií. Do soutěžního kola budou zahrnuty pouze fotografie umístěné nejpozději ve 23:59:59 hodin posledního dne soutěžního kola. Organizátor vyhodnotí pouze fotografie, které splňují výše popsaná kritéria, nepříčí se dobrým mravům a současně žádným způsobem neznevažují dobré jméno organizátora (dále jen „Fotografie“). Organizátor vyhodnotí nejpozději do 7 dnů po konci soutěže. Fotografie splňující podmínky soutěže budou zařazeny do hodnocení pětičlenou odbornou porotou složenou z řad zaměstnanců organizátora. Odborná porota dle vlastního uvážení vybere jednu (1) nejzdařilejší Fotografii, jejíž autor obdrží níže uvedenou výhru.


5. V
ÝHRY A JEJICH PŘEDÁNÍ

Výhrou je voucher na sedačkovou lanovku Skalka pro celou rodinu (2 dospělí a 3 děti). Organizátor bude nejpozději do 7 dnů od skončení soutěžního kola výherce kontaktovat prostřednictvím Instagramu. V případě, že se organizátorovi nepodaří výherce úspěšně kontaktovat a výherce ani do 7 dnů od odeslání informativní zprávy o výhře v soutěži nepotvrdí svůj zájem o výhru, jakož i v případě, kdy se výherce výhry výslovně vzdá, ztrácí výherce právo na výhru a výhercem se stává další soutěžící v pořadí. Výherce je povinen zaslat fotografii organizátorovi v její nejvyšší kvalitě nejpozději do 7 dnů od získání informace o výhře. U něho bude obdobným způsobem udělena nebo neudělena výhra a tento postup pokračuje, až dokud není cena udělena. Výhru může výherce využít pro vlastní potřebu, nebo jí věnovat třetí osobě bez nároku na úplatu. Výhru je možné uplatnit po celou dobu letní sezóny.

6. OSTATNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE
Pro případ výhry v soutěži poskytuje účastník soutěže organizátorovi souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení, jakož i souhlas s užitím své podobizny, svých písemných projevů, obrazových snímků a obrazových i zvukových záznamů týkajících se jeho osoby nebo jeho projevů osobní povahy pořízených organizátorem v souvislosti s pořádáním soutěže a předáváním a využitím výhry pro komerční účely na všech komunikačních médiích, bez ohledu na jejich povahu a určení, a to všemi obvyklými způsoby, s jejich následnou úpravou a s jejich případným spojením s jinými díly nebo zařazením do souborného díla. Soutěžící uděluje organizátorovi tento souhlas bezplatně, bez věcného, časového, množstevního a územního omezení. Tento souhlas se vztahuje i na třetí osoby, kterým organizátor Fotografii v souladu s jejím určením poskytne. Účastník soutěže prohlašuje, že je autorem Fotografie a že Fotografii pořídil v souladu s platnými a účinnými právními předpisy. Účastník soutěže prohlašuje, že pořízením Fotografie a její další distribucí neporušuje žádné právní předpisy, ani žádná práva třetích osob, zejména pak autorská a další práva vážící se k osobám a objektům na fotografii zachycených, přičemž prohlašuje, že v případě, kde je to nezbytné, disponuje všemi potřebnými souhlasy a/nebo licencemi.


7. SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Organizátor soutěže žádá až do odvolání, nejméně však na dobu 2 let, o souhlas účastníka ve smyslu platných předpisů týkajících se ochrany osobních údajů, se zpracováním osobních údajů sdělených organizátorovi soutěže v rámci soutěže, a to za účelem realizace soutěže a za účelem realizace dalších marketingových akcí organizátora soutěže, tj. zejména k průzkumu trhu, jeho analýz, organizování dalších akcí a k nabízení výrobků a služeb. Soutěžící bere na vědomí, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně a písemně kdykoliv na adrese sídla organizátora odvolat, má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů a jejich likvidaci. Účastník soutěže má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, jakož i právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, zjistí-li, že při zpracování údajů došlo k porušení povinností organizátora soutěže. Údaje poskytnuté účastníkem soutěže mohou kromě organizátora soutěže zpracovávat další osoby pověřené organizátorem soutěže, a to způsobem obvyklým pro zpracování údajů k marketingovým účelům. Zpracovávané údaje budou zpřístupněny organizátorovi soutěže a osobám jinak zúčastněných na realizaci soutěže či jiných marketingových akcích organizátora soutěže. Soutěžící uděluje organizátorovi soutěže souhlas ke zpracování osobních údajů s použitím své emailové adresy a telefonního čísla, za účelem navázání kontaktu se soutěžícím v průběhu soutěže a rovněž pro účely zasílání obchodních sdělení, informací o průběhu této soutěže a informací o dalších marketingových akcích organizátora.


8.DALŠÍ PRÁVA A POVINNOSTI
Právo na výhru nevzniká v případě nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže soutěžícím. Organizátor si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění, jakož i se zpětnou účinností. Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit z technických, obchodních nebo jiných důvodů, jakož i bez uvedení důvodu. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a výhry není možné právně vymáhat. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné výhry, než která je organizátorem stanovena. Soutěžící se mohou obracet na organizátora s případnými dotazy týkajícími se výkladu těchto pravidel prostřednictvím emailových zpráv zaslaných na z.broz@skijested.cz. Organizátor je oprávněn dotazy soutěžících spolu s odpovědí organizátora zveřejnit na internetových stránkách soutěže. Tato pravidla, soutěž a právní vztahy mezi organizátorem a soutěžícími se řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.

Zima byla opravdu vrtkavá a dá se říci aprílová. Prosincové počasí umožnilo zasněžovat a spustit částečný provoz již o víkendu 15.12..  Leden bohužel předvedl totální výkyv teplot a obleva dala zabrat zejména zasněžovačům, kteří drželi nonstop služby a čekali na příznivé podmínky k zapnutí sněžných děl a tyčí. Skiareál Ještěd se nachází v nadmořské výšce 540 -1000 m, což není pro výrobu technického sněhu ideální. Když se k tomu přidá zastaralá technologie, nedostačující retenční nádrž a vysoké teploty není ani v silách profesionálů připravit sjezdové tratě. Prioritou je vysněžit severní stranu včetně problematického, nízko položeného dojezdu sjezdovky Skalka. Celý sever byl uveden do denního provozu až 25.1.. Kapacita výroby sněhu nestačila včas pokrýt rodinné Pláně a to samozřejmě poznamenalo návštěvnost areálu. V únoru se počasí na chvíli umoudřilo, aby o to s větší vervou udeřilo velkými mrazy. Průběh zimy byl zcela nepředvídatelný.

Ukončení provozu není u skiareálu jednoduchá věc a musí se plánovat s předstihem, proto se TMR Ještěd rozhodlo zavřít areál v obdobném termínu jako v jiných letech. Hlavním důvodem však opravdu byla nízká návštěvnost a nezájem lyžařů i přes nezvyšování cen skipasů a pořádání sportovně zábavných akcí s hlavními výhrami celkem ve výši 250 tisíc korun.  Průzkum, který jsme si pořídili, ukázal na zajímavá čísla. Mezi návštěvníky jsou ze 70% lyžaři z Prahy a středních Čech, a pak rovným dílem cizinci a Liberečané. Velmi nás překvapil nezájem místních lyžařů z Libereckého kraje. Je více než jasné, že Ještěd zaspal dobu, kdy se mělo modernizovat a investovat, aby odpovídal standardům evropského lyžování. Nyní se však intenzívně pracuje na povoleních avízovaných rozšíření stávajících sjezdovek a vybudování nové páteřní sjezdovky Nová Skalka. Součástí modernizace je nový zasněžovací systém, retenční nádrže a veškeré služby jako je půjčovna vybavení, lyžařské školy a gastro.

Věříme, že Ještěd se brzy ukáže v novém kabátě a přiláká i ty, kteří k němu denně vzhlíží. Všem lyžařům a snowboardistům děkujeme za návštěvu v naší první sezóně a těšíme se s vámi na další, kterou již nyní připravujeme. Zachovejte nám přízeň.

  

Mgr. Renata Balašová

TMR Ještěd a.s.

Skiareál již nebude  rolbami upravovat sjezdové tratě a celý areál je tedy bezpečný pro skialpinisty, které v době provozu tradičně varujeme před rolbami a jejich lany. Jak přezout z lyží do skialpů radí ski ombudsman Honza Lesák...

Video Ski ombudsman 8.díl zde

Podmínky jsou stále velmi dobré. Půl metru technického sněhu pokrývá 6 km sjezdovek na severní straně Ještědu směrem k městu. Navíc se od pondělí 12.3. jezdí za ceny vedlejší sezóny.

„Zima na ještědských svazích stále trvá, skvělé lyžování nabízíme hlavně v ranních a dopoledních hodinách. S ohledem na prognózy počasí předpokládáme, že lanovky pojedou do 18. března a to za ceny vedlejší sezony. Od pondělí 12.3., poslední týden provozu budeme mít puštěnou lanovku na Černý vrch, vlek na F10 a na Bucharce. Večerní lyžování bude fungovat pouze ve středu, pátek a sobotu,“ upřesňuje informace k zakončení sezóny skiareálu Ještěd Renata Balašová.

Od pondělí 12.3., tedy nebude v provozu lanová dráha Skalka, Lyžařská Croco škola a centrální parkoviště P3.

Stará pověst o třech čertech na Ještědu se naplnila, po svazích se v sobotu 3. 3. proháněli čerti, čertice a malí čertíci se skipasem za stovku. Ti praví, se objevili na vyhlášení slalomu a tipovací soutěže o zájezd do Egypta pro celou rodinu od CK Blue Style. Vítězem obřího slalomu s časem 14.75 vteřin se stal Jan Calta a získal sportovní hodinky Suunto. Vítězný čas si nejblíže tipnul Petr Ježek, který tím vyhrál rodinnou dovolenou k moři. Největší zábavou pro děti se kromě závodu ve slalomu ukázalo hrabání v kupě sněhu, kde čerti ukryly poklady.

Fotografie ze závodu zde.

Video z akce zde.

Stará pověst o Ještědu vypráví příběh o třech čertech, kteří tu žili v jeskyni. Kolik myslíte, že se jich objeví na ještědských svazích v rámci akce pod příznačným názvem Čerti na Ještědu? Velkým lákadlem bude v sobotu 3. března denní permanentka za symbolickou stovku pro všechny lyžaře v masce čerta nebo čertice. Pro děti je připravena sněhová kupa plná cen. Každý si ale musí svou odměnu vyhrabat sám, čerti je totiž ukryli pod sníh. Pro všechny soutěživé lyžaře čerti v noci upraví sjezdovku F10 a ten nejrychlejší závodník získá sportovní hodinky Suunto. Kdo uhodne vítězný čas, získá zájezd pro celou rodinu do Egypta od CK Blue Style. Tatínkové jistě ocení ukázky vozů Volvo.  

skijested facebook banner 1000x666

Soutěžní otázka: Tipněte si nejrychlejší čas, který zajede vítěz závodu ve slalomu Čerti na Ještědu dne 3.3.2018?

Stačí si tipnout a odpověď poslat na email soutez@skijested.cz.

K odpovědi připište jméno, příjmení a datum narození.

Kompletní pravidla soutěže jsou uvedena zde

 

Startovné je zdarma a závodníci se mohou registrovat emailem na soutez@skijested.cz nebo až na místě v den akce od 8:30 do 10 hodin. Dětské závody slouží jako nábor nových členů do SK Ještěd.

 

Čerti na Ještědu 3.3. 2018 - program dne: 

08:30-10:00 hod. - registrace na dojezdu F10

                            - DJ, moderátor představuje pravidla soutěže

10:00-10:30 hod. - měřený závod mezi brankami na F10 - děti - 2 závodní kola 

10:30-11:00 hod. - kopání pokladu ve sněhu pro děti na dojezdu F10

10:30-12:00 hod. - měřený závod mezi brankami na F10 - dospělí - 2 kola

12:00-12:30 hod. - vyhlášení vítěze závodu a přítomný tipující lyžař z veřejnosti získá zájezd do Egypta

Pozvánka od RCL zde.

BS

Kdo z vás v dětství nechtěl být kosmonautem, popelářem nebo rolbařem? Pro ty, kteří stále touží zakusit jízdu rolbou, připravil skiareál Ještěd novinku. Rolba Track nabízí zážitek plný adrenalinu v komfortu a bezpečí kabiny rolby. Průvodcem po ještědských svazích je vždy zkušený rolbař.

„Podmínky na sjezdovkách Ještědu jsou skvělé, nebojím se říct, že nejlepší za celou sezonu, protože kromě půl metru technického sněhu se konečně přidalo i sluníčko a dotvořilo ideální podmínky pro lyžování. Mrazivé počasí udržuje pisty v super kondici i během dne a rolbaři nemají úpravu tratí tak náročnou. Proto přicházíme s plněním dětských snů formou Rolba Tracku, což je vlastně jízda rolbou po sjezdovkách,“ láká nejen do skiareálu Renata Balašová. Rolba Track trvá přibližně 30 minut a nastupuje se u dolní stanice kabinkové lanovky na Ještěd, tedy na dojezdu sjezdovky F10. Rezervovat čas si mohou odvážní zájemci na emailové adrese rezervace@skijested.cz. Samotná jízda se nabízí v časovém rozmezí od 16:30 do 17:45 hod., tedy v době, kdy se kopec nevyužívá k běžnému lyžování a je vymezen právě údržbě sjezdových tratí. „Pokud chcete dát Rolba Track jako dárek, máme připravený voucher a ten je možný pak využít k jízdě. Cena jízdy, potažmo voucheru je 999 Kč,“ dodává k podmínkám novinky ve skiareálu Ještěd Renata Balašová.

Videopozvánka na Rolba Track: https://www.youtube.com/watch?v=QHcXD0oeQGQ&feature=youtu.be

A. Pořadatel Soutěže, společnost TMR a.s., IČO: 060 80 413, se sídlem: Liberec 5, Jablonecká 41/27, PSČ: 460 05 (dále jen „Pořadatel“)
a

B. Realizátor Soutěže, společnost TMR a.s., IČO: 060 80 413, se sídlem: Liberec 5, Jablonecká 41/27, PSČ: 460 05 (dále jen „Realizátor“)

vyhlašují soutěž „Čerti na Ještědu - soutěž“ (dále jen „Soutěž“), která bude probíhat dle těchto úplných pravidel (dále jen „Pravidla“)

C. Termín konání Soutěže:  23.2.2018 až 3.3.2018

D. Místo konání Soutěže: Skiareál Ještěd, lyžařské středisko Ještěd, provozovatel společnost TMR a.s.

E. Ředitel Soutěže: Mgr. Renáta Balašová (dále jen „Ředitel Soutěže“)

 

F. Popis Soutěže


Účastníci Soutěže se snaží správně odpovědět na soutěžní otázku „Tipněte si nejrychlejší čas, který zajede vítěz závodu ve slalomu Čerti na Ještědu dne 3.3.2018?“ Podmínkou účasti v Soutěži je registrace formou zaslání svých osobních údajů (jméno, příjmení, datum narození) a odpovědi na soutěžní otázku na emailovou adresu
soutez@skijested.cz. Účastníkům Soutěže není známa předem odpověď, ale v místě konání Soutěže bude dne 3.3.2018 odpověď prokázána reálným výkonem v závodní trati. Po ukončení Soutěže Pořadatel předá vylosovanému ze správně tipujících soutěžících cenu a to za podmínky jeho přítomnosti na akci při vyhlášení soutěže ve 12:00 hod. 3.3.2018 a zveřejní výherce ceny.

G. Způsob registrace účastníků Soutěže

 • Registrace Účastníků Soutěže probíhá na určené emailové adrese provozovatele Skiareálu Ještěd, společnosti TMR a.s., IČO: 060 80 413, se sídlem: Liberec 5, Jablonecká 41/27, PSČ: 460 05, a to na soutez@skijested.cz nebo přímo v den a na místě konání Soutěže od 8:30 do 10:00 hod.
 • Soutěže se účastní jednotlivci (dále jen „Soutěžící“ nebo „Účastníci Soutěže“). Každý Účastník Soutěže soutěží sám za sebe, při případné výhře v den konání Soutěže se prokazuje občanským průkazem a je určenou osobou pro převzetí výhry. Soutěže se může zúčastnit maximálně 1000 registrovaných Soutěžících. Podmínkou účasti každého ze Soutěžících v Soutěži je zaslání osobních údajů a odpovědi na soutěžní otázku.
 • Účastníkem Soutěže může být pouze osoba starší 18 let. Jednotliví Soutěžící se při prezenci v den konání Soutěže prokazují občanským průkazem.
 • Platí, že osoba, která se v den a v místě konání Soutěže prokáže platným občanským průkazem, je oprávněna převzít příslušnou výhru.

H. Výhry

Počet výher v Soutěži je 1 výhra:

1. hlavní výhra (dále jen „Hlavní výhra“) – Zájezd od CK Blue Style

I. Zahájení, pravidla a průběh Soutěže

 • Odstartováním Soutěže ředitelem Soutěže se rozumí zveřejnění soutěžní otázky na dne 23.2.2018.
 • Soutěžící mají časový limit na zaslání odpovědi do 3.3. 2018 do 8:00 hodin. K odpovědím doručeným Pořadateli po 8:00 hodině dne 3.3.2018 nebude přihlíženo.
 • Každý vylosovaný Soutěžící se musí dostavit k pódiu pro převzetí výhry max. do 5 minut po vyhlášení příslušné výhry po skončení Soutěže, jinak výhra propadá ve prospěch dalšího vylosovaného soutěžícího. Výhru si musí každý Soutěžící převzít osobně.

J. Všeobecné podmínky

 • Účastí v soutěži vyjadřuje Účastník Soutěže svůj souhlas s Pravidly a zavazuje se tato Pravidla plně dodržovat. Účastník Soutěže nemá právo požadovat jakoukoli náhradu nákladů, které vynaložil v souvislosti se svou účastí v Soutěži.
 • Výhry v Soutěži nejsou soudně vymahatelné a není možné tyto výhry alternativně plnit v penězích.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kontroly splnění podmínek pro účast v Soutěži a posouzení nároku na výhru. Pořadatel si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodovat s konečnou platností dle vlastního uvážení.
 • Veškeré nepřevzaté výhry propadají ve prospěch Pořadatele a Realizátora, a to dle dodavatele jednotlivé výhry. Pořadatel ani Realizátor neodpovídají za vady, poškození či ztrátu spojenou s dodávkou výher či výhrami samotnými. Výhry nelze reklamovat.
 • Převzetím výhry přebírá výherce plnou odpovědnost za případné škody, které by jemu nebo třetím osobám mohly použitím či využitím výhry vzniknout. Pořadatel ani Realizátor v žádném případě neodpovídají za škody způsobené výhercům nebo třetím osobám výhrami, nebo za škody, které vznikly v souvislosti s využitím nebo použitím těchto výher.
 • Pořadatel a Realizátor Soutěže si vyhrazují právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním Soutěže.
 • Pořadatel ani Realizátor nezodpovídají za případné zranění či újmu způsobenou Soutěžícím během Soutěže. Každý účastník zodpovídá za svoji vlastní bezpečnost.
 • V případě nepříznivých klimatických či povětrnostních podmínek si Pořadatel vyhrazuje právo na změnu termínu konání Soutěže.
 • Pořadatel je oprávněn bez náhrady pozměnit nebo upravit Pravidla či Soutěž pozastavit, odvolat, anebo zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její Pravidla. Pravidla mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních materiálech pořadatele a společnosti TMR a.s., v souvislosti se Soutěží, avšak tato úplná Pravidla soutěže jsou považována v rámci Soutěže za jediná, úplná a konečná.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze Soutěže Účastníky Soutěže, kteří poruší tato Pravidla či se o to budou pokoušet. Pořadatel si dále vyhrazuje právo posuzovat jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu Soutěže.
 • Účastí v Soutěži uděluje Účastník Soutěže Pořadateli a Realizátorovi Soutěže, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZOOÚ“), souhlas se zpracováním osobních údajů, a to jmenovitě e-mailové adresy, mobilního telefonního čísla, jména, příjmení a město bydliště. Tento souhlas je Pořadateli a Realizátorovi Soutěže Účastníkem Soutěže poskytován za účelem organizace Soutěže, vyhodnocení Soutěže a pro následnou nabídku účasti v dalších soutěžích Pořadatele a Realizátora, a to po dobu od registrace do této Soutěže až do uplynutí 1 roku od okamžiku ukončení Soutěže. Účastník Soutěže bere na vědomí, že mu náleží práva dle ust. § 12 ZOOÚ (Právo na přístup k informacím) a § 21 ZOOÚ (Žádost o vysvětlení a odstranění nežádoucího stavu), a dále že souhlas se zpracováním osobních údajů může kdykoli písemně odvolat, a to zasláním žádosti na adresu sídla Pořadatele.
 • Účastí v Soutěži uděluje Účastník Soutěže souhlas Pořadateli a Realizátorovi, ve smyslu ust. § 84 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdější předpisů, své svolení s tím, aby Pořadatel pořídil ve spojení s předáním výhry jeho podobiznu, obrazový a/nebo zvukový záznam. Dále Účastník Soutěže uděluje Pořadateli a Realizátorovi svolení s tím, aby Pořadatel takto pořízené podobizny, obrazové a/nebo zvukové záznamy Účastníka Soutěže, spolu s jeho jménem, příjmením a názvem města jeho bydliště uveřejnil ve sdělovacích prostředcích a/nebo svých propagačních materiálech a/nebo na webových stránkách, a to za účelem marketingové propagace Pořadatele, a jím pořádaných soutěží.
 • Účastí v Soutěži Účastník Soutěže dále výslovně uděluje Pořadateli svůj souhlas s tím, aby výše uvedené osobní údaje Účastníka Soutěže (tj. podobiznu, obrazový a/nebo zvukový záznam, jméno, příjmení a město bydliště Účastníka Soutěže) zpracovával ve smyslu ZOOÚ, a to pro marketingové účely, zejména pro propagaci soutěží pořadatele. Výše uvedené svolení a souhlas uděluje Účastník Soutěže Pořadateli na dobu 1 roku od předání výhry, a to bez nároku na jakoukoli úplatu. Účastník Soutěže může toto své svolení a/nebo souhlas kdykoli písemně odvolat, a to zasláním žádosti na adresu sídla Pořadatele, aniž by to mělo jakýkoli vliv na výhru.
 • Ze Soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci Pořadatele a Realizátora, osoby blízké těchto zaměstnanců ve smyslu ust. § 22 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdější předpisů.
 • Porušení kteréhokoli ustanovení těchto Pravidel může být důvodem k vyloučení Soutěžícího ze Soutěže, a to i po jejím skončení a vést k odnětí již udělené Výhry. Pořadatel nenese odpovědnost za škody vzniklé Soutěžícím a třetím osobám v důsledku porušení těchto Pravidel.
 • Tato Pravidla nabývají platnosti a účinnosti dnem 23.2.2018 a jsou k dispozici na webových stránkách Soutěže

Sobotní závod v obřím slalomu dvojic na Ještědu vyhrál bývalý reprezentant Borek Zakouřil s Lukášem Černým. Trať na F10 zkusila padesátka závodníků jak dětí, tak dospělých. Program složený z kvalifikace veřejnosti a závodu dětí doplnilo hudební vystoupení DJ, saxofonisty a houslistky Lucie Klasek, která se představila i v bránách. Herec David Suchařípa i skokan František Jež zajeli dobré časy, ale na první místo s výhrou zájezd do Egypta od CK Blue Style to nestačilo.

V sobotu navštívilo Skiareál Ještěd 1 500 lyžařů a z toho se padesát zúčastnilo závodu celebrit s veřejností ´Tvoje lyže mají známou tvář´. Zajímavostí je, že v dětské kategorii se na start obřího slalomu postavilo více závodníků než v dospělé. Počasí přálo, trať byla dobře připravená stejně jako celý areál, nebylo čeho se obávat, závod se jel na dojezdu sjezdovky F10.

Borek Zakouřil potvrdil svou účast hlavně kvůli dětem, na startu dětské kategorie figurovalo i jméno osmiletého Borka Zakouřila. Bronzový medailista z OH v Albertville František Jež ke své účasti dodává: „Ráno jsem nasadil lyže, projel se po areálu a zjistil, že podklad je na moje nenabroušené lyže dost tvrdý. Takže v bránách jsem pak byl rád, že jsem projel. Bral jsem to spíše jako zábavu a jel jsem pro moje malé dcerky, které mne závodit nikdy neviděly, kariéru jsem skončil, než se narodily.“ Herec David Suchařípa na Ještědu zažil svou premiéru: „Neznám v Česku takové středisko, aby si lyžaři mohli přijet na sjezdovky tramvají. Mile mne překvapilo, že mne po závodě v centru oslovil pán s lyžemi na ramenou a ptal se, jaký jsem zajel výsledek. Těším se na modernizaci areálu, kterou nový provozovatel TMR Ještěd slibuje, určitě se sem vrátím.“

Výsledky:

1. místo: Borek Zakouřil a Lukáš Černý

2. místo: František Jež a Petr Calta

3. místo: Tandem (Lesák, Bauer) a Matěj Černý

4. místo: David Suchařípa a Petr Calta

5. místo: Lucie Klasek a Bohuslav Bohumil

 

Video:https://www.youtube.com/watch?v=UJrCeWAY1AE&feature=youtu.be

Fotogalerie:https://www.skijested.cz/galerie-ski-areal-jested-2013-leto-2/fotogalerie-ski-areal-jested-zima/category/43-tvoje-lyze-maji-znamou-tvar.html

Jested Tvoje lyze maji znamou tvar David Sucharipa 10.2.18

Jested Tvoje lyze maji znamou tvar detska kategorie 10.2.18

Jested Tvoje lyze maji znamou tvar finalisti 10.2.18

Jested Tvoje lyze maji znamou tvar tandem Lesak Bauer 10.2.18

Jested Tvoje lyze vitezna dvojice Cerny Zakouril 10.2.18

Jested Tvole lyze maji znamou tvar vitez Zakouril 10.2.18

Foto : Ota Mrákota

Mráz opanoval ještědské svahy a v noci se opět zasněžuje, aby sjezdovky byly dobře připravené nejen na jarní prázdniny, ale i na sobotní závod ve slalomu.   Již 10. února se koná veřejný závod v obřím slalomu pod trefným názvem „TVOJE LYŽE MAJÍ ZNÁMOU TVÁŘ“. Mezi osobnostmi se na startu představí herec David Suchařípa nebo muzikant Ota Balage a sportovce zastoupí například olympijský medailista, skokan na lyžích František Jež. Součástí závodu je i dětská kategorie. Vítěz závodu získá zájezd k moři do Egypta.

„Sněhové podmínky na sjezdovkách Ještědu jsou skvělé a noční zasněžování stav ještě zlepšuje. Na sobotní slalom celebrit s veřejností ´Tvoje lyže mají známou tvář´ jsme připraveni. Závod v obřím slalomu s deseti bránami se pojede na dolní části F10, kde proběhne i doprovodný program jako malování na obličej pro děti, hudební vystoupení nebo ukázka vozů Volvo. Návštěvníci budou mít možnost okusit novinku a to speciality z grilu v podobě poměrně velké parní lokomotivy,“ na akcizve do skiareálu Renata Balašová.

Startovné je zdarma a závodníci se mohou registrovat emailem na soutez@skijested.cz nebo až na místě v den akce od 8:30 do 10 hodin. Dle pravidel se o hlavní cenu zájezd do Egypta pro celou rodinu od CK Blue Style poperou lyžaři nad 18 let, pro děti jsou připraveny lyže Sporten a další zajímavé ceny. „Naše cestovní kancelář nabízí klientům hotely také s dětským Croco Clubem. Jedná se o unikátní koncept plný zábavy, her a různých aktivit pod vedením českých animátorů. Těm, kteří s námi ještě na dovolené nebyli, bychom rádi alespoň trošku náš Croco Club přiblížili formou Lyžařské Croco školy v rámci Skiareálu Ještěd. Každý malý lyžař, který se s námi učit lyžovat, získá malý dárek a rodiče další slevu ve výši 6% na dovolenou s naší cestovní kanceláří,“ říká Lenka Pátek obchodní ředitelka CK Blue Style.

Závody začínají v 10 hodin a vítěze budeme znát kolem 13 hodiny. Atmosféru podtrhne vystoupení zpěváka Petra Urbánka nebo saxofonisty Dana Pazdírka. Lucie Klasek ukáže svoje umění nejen na lyžích, ale i na podiu s elektronickými houslemi. V závodní trati se objeví mistři světa v tandemovém lyžování.

Bronzový medailista z OH v Albertville František Jež ke své účasti dodává: „Aktivní kariéru skokana lyžích jsem ukončil již téměř před dvaceti lety, ale na ještědské můstky mám dodnes milé vzpomínky. Několikrát jsem tady získal titul mistra republiky, a proto si rád opět v Liberci na Ještědu zazávodím, i když tentokrát na sjezdových lyžích, skokanské už ani nemám.“ To herec David Suchařípa na Ještědu v životě nelyžoval a uvádí s úsměvem: „Bude to moje premiéra, těším se na kopec a vůbec na celou akci. Lyže mám nabroušené, tak varuji soupeře!“

 Fotogalerie: https://www.skijested.cz/galerie-ski-areal-jested-2013-leto-2/fotogalerie-ski-areal-jested-zima/category/43-tvoje-lyze-maji-znamou-tvar.html

Liberec – Prvnímu zimnímu Spartan závodu letošní sezony sněhová nadílka přála. Na Ještědu napadlo před sobotním startem 30 centimetrů nového sněhu. Závodnici si tak zimní Sprint naplno užili.
Spartan Sprint v náročných kopcovitých podmínkách dokončilo 2387 skvělých závodníků. Když k nim připočteme na tři stovky dětí, tak si s náročnými sněhovými podmínkami poradilo téměř tři tisíce spartanů.
„Trať byla, co se týká profilu, velmi pestrá. Nechtěli jsme, aby závodníci vyběhli jen na Ještěd a seběhli dolů. Celkem je čekali tři parádní kopce, a ještě lepší seběhy,“ popsal sedm a půlkilometrovou trať ředitel závodu Michal Kúkola. V sobotu si spartanští borci dopřáli celkové stoupání o výšce 650 metrů.
V cíli na závodníky hlavního i dětského závodu čekala letošní novinka. Zbrusu nové medaile. Zimní navíc ve speciální limitované edici. Všichni spartani dostali také v cíli i nová trika. Závod nejrychleji zvládl maďarský překážkář Adam Tóth, který doběhl do cíle za hodinu, pět minut a dvacet čtyři sekund s více jak dvouminutovým náskokem. Mezi ženami vyhrála domácí závodnice a dvojnásobná mistryně světa Spartan Race Zuzana Kocumová, která trať běžela 1:09:48.
Další závod Spartan Race, který se poběží v České republice, je dubnový Sprint v Kutné Hoře. Spartani se mohou těšit na přírodu a historické centrum města, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Poběží se 28. dubna.

Odkaz na fotogalerii zde.

Severní strana Ještědu je celá v provozu a podmínky pro lyžování začal sledovat SKI OMBUDSMAN Honza Lesák, který se v premiéře projížděl po ještědských svazích. Neobvyklá dobrovolná funkce vznikla díky aktivitě lyžařské komunity. Ski ombudsman bude formou videa a reportu pravidelně informovat o stavu sjezdovek a novinkách v areálu.

Odkaz na video zde.

Spartan Race otevírá novou sezonu v roce 2018 a liberecký Ještěd v premiéře bude jeho první zastávkou. O víkendu 20. ledna se ve skiareálu uskuteční závod „Spartan Sprint“. Jedná se o populární akci pro všechny milovníky adrenalinu ve věku od 15 do 99 let. Závod láká na náročnou trať v terénu s překážkami jako jsou příkopy, či horolezecké stěny. Závodníci ji musí zdolat v čase od 40 minut do 2 hodin. „Do závodu Spartan Race se přihlásilo přes dva a půl tisíce spartanů a je vyprodáno. Pro závodníky je připravena trať přes pět kilometrů dlouhá s více než dvaceti překážkami. Start je v 8 hodin ráno,“ uvádí ředitel závodu, Michal Kúkola. Tradičně si na své přijdou i děti, pro které je připraven závod „Spartan Kids“. Přihlášeno jich je téměř tři sta a budou startovat ve 12:05 hodin. Všichni fanoušci jsou ve skiareálu vítani a vstup mají zdarma.
Skiareál bude v sobotu 20.1. bez jakéhokoli omezení jako každý den v provozu od 8:30 do 16:00 a následně na večerní lyžování od 18 do 21 hodin. Trasa Spartan Race vede mimo sjezdové tratě. Parkování mají spartané zajištěno v Home Credit Areně a pro ně bude fungovat od 5.15 hod. kyvadlově šest autobusů k závodišti v areálu, to vše zdarma. Pro lyžaře budou standardně zdarma otevřena parkoviště P3 centrál, P2 Bucharka a zpoplatněno P1 u kabinkové lanovky. Parking na P4 u skokanských můstků poslouží jako zázemí produkce závodu.

Propozice k závodu zde.

Dnes odpoledne 12.1. u nás lyžuje olympijský vítěz Aleš Valenta v rámci akce společnosti Hannah.

IMG 9830 - kopie

Večerní lyžování zdarma se zábavným programem navštívilo přes nepřízeň počasí kolem 400 lidí. Někteří na lyžích, jiní si přišli poslechnout slovenskou zpěvačku Katarínu Knechtovou, testovat lyže Sporten, podívat se na záchranu z lanovky s demonstrantem primátorem Batthyánym nebo soutěžit o zájezd pro celou rodinou do Egypta.

Na soutěžní otázku „Kolik 15kilových balení mouky Pernerky se vejde do kufru vozu Volvo XC60?“ odpovědělo přes 150 soutěžících a z toho bylo správných 26.

Do kufru Volva se nakonec  vešlo 15 pytlů s moukou. Šťastná držitelka voucheru Zuzana Halbichová získala zájezd do Egypta přímo z rukou obchodní ředitelky CK Blue Style Lenky Pátek.

voucher dovolena egypt m

 

 

 

 

 

 

Video z akce k zhlédnutí zde: https://youtu.be/oIAmgIETK4U

Na závěrečný sjezd lyžařských škol s pochodněmi a ohňostroj se ukázal i samotný vrchol Ještědu. Děkujeme všem, že jste přišli.
Fotogalerii z akce připravujeme.

s rodinou na jested zaver m

Již 5.1. na akci „S rodinou na Ještěd“ někdo z vás vyhraje rodinný zájezd do Egypta na 8 dnů s ultra all inclusive.

Soutěžní otázka: KOLIK 15 KILOVÝCH BALENÍ MOUKY PERNERKY SE VEJDE DO KUFRU VOZU VOLVO XC60?

Stačí si tipnout a odpověď poslat na email soutez@skijested.cz.
K odpovědi připište jméno, příjmení a datum narození.

voucher dovolena egypt m

 

Kompletní pravidla soutěže jsou uvedena zde.

Spot Rádia Contact Liberec k akci zde.

 

 

 

 

"S rodinou na Ještěd" - večerní lyžování zdarma, soutěže a Katarína Knechtová

s rodinou na jested mPátek 5. ledna 2018 se ponese na vlně zábavného programu v rámci večerního lyžování. Nasvícené svahy ovládnou profesionálové na lyžích při ukázkách lyžování nebo na rolbách při práci se sněhem. Pro soupeřivé hosty proběhnou soutěže s hlavní cenou zájezdem do Egypta pro celou rodinu od CK Blue Style, testování lyží Sporten nebo skialpinistický závod. Celou atmosféru podtrhne hudební vystoupení Kataríny Knechtové a slavnostní zakončení zajistí ohňostroj.

 

Z důvodu velkého počtu zájmu návštěvníků o akci S rodinou na Ještěd jsme zřídili speciální kyvadlovou linku mezi parkovišti P3 (Centrál) a P1 (u spodní stanice kabinové lanovky), která bude fungovat od 16h do 22 h.
Parkování na všech parkovištích ve Skiareálu bude 5.1. na večerní lyžování zdarma.

 

 

 

 

 

 

 

 

bezk 1

Pořad ČT s moderátorem Standou Bartůškem a slovenskou kolegyní  se bude vysílat v premiéře na ČT Sport 6.1. 2018  v 8:50 hod.
Průvodcem městem a sportovišti byl primátor města Tibor Batthyány.

Běžkotoulky z Liberce - video k zhédnutí zde: https://www.facebook.com/cyklotoulky/posts/1644467175589468

 

 

 

 

bezkotoulky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme volná místa na pozici strojník - obsluha lyžařského vleku a lanové dráhy ve Ski areálu Ještěd na zimní sezónu 2017/18.

Nabízíme:

 • 90 Kč / hod.
 • firemní oblečení
 • možnost lyžování v areálu zdarma

Pro další informace nás kontaktujte na tel. 737 222 495 nebo na e-mailu: m.svoboda@skijested.cz

 

Nabízíme volná místa na pozici pokladní ve Ski areálu Ještěd na zimní sezónu 2017/18.
Pro další informace nás kontaktujte na tel. 606 779 788 nebo na e-mailu: t.dusek@skijested.cz

 

Sledujte další akce pořádané v našich ostatních areálech!


Město Liberec Volvo Blue Style

severni-cechy-infokudy-z-nudyliberec-me-bavi

Partneři areálu Ještěd


HANNAHAtomic SalomonCoca-Cola SitourIMPULS Ráááádio
Centrum Babylon Liberec iqlandia DinoPark 2426i Intersport-2008-Logo 4c
Sport Park Liberec Hotel ARENA Turistická chata - PLÁNĚ pod Ještědem Turistické služby a ubytování pro region Jizerské hory.
 SK JEŠTĚD - alpské disciplíny Lyžařská škola Ještěd Ještěd Sport Sport KIDS SPORT CLUB TIGERS LIBEREC   

contact
contact