AKTUÁLNÍ INFORMACE Z AREÁLU

Zde najdete veškeré potřebné informace o aktuálním provozu

Hromady sněhu přibývají!

Aktuální fotoreport ze zasněžování (30.11.2020)

Počasí nám v posledních dnech přeje a daří se nám zasněžovat novou sjezdovku, připadlo i trochu přírodního sněhu. Zkrátka, už se to rýsuje! Těšíte se?


Začínáme zasněžovat!

20. listopadu jsme spustili první zasněžování na nové sjezdovce

Po měsíci od zahájení stavebních prací jsme 20. listopadu pro vás spustili zasněžování na sjezdovce Nová Skalka! První mrazivé dny nám umožnily spustit zasněžovací techniku v horních částech sjezdovky a netrpělivě vyčkáváme na další trvalé ochlazení. Také už se nemůžete dočkat, až zakrojíte první oblouky do manšestru na novém svahu?

Neváhejte a využijte AKČNÍ PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ. Lyžujte na Ještědu za těch nejvýhodnějších podmínek a vstupte do exkluzivního klubu sezónkářů. Nabídka platí pouze do 30.11.2020!


GOPASS karty k vyzvednutí od 1.12.2020.

Držitelé sezónních skipasů si mohou svoji novou GOPASS kartu s nabitou sezónkou vyzvednout i po ukončení letního provozu, a to na pokladnách budovy infocentra od 1.12.2020 v pracovních dnech od 9:00 do 15:00 hod.


Nová Skalka. Práce nám jde od ruky.

Prohlédněte si první fotky zcela nové sjezdovky, kterou pro vás spustíme již tuto zimu! Také už se nemůžete dočkat?

Výstavba sjezdovky Nová Skalka jde podle plánu a my se už těšíme, jak si jízdu na široké a bezpečné sjezdovce užijí první lyžaři. Seznamte se s prvními fotografiemi sjezdové trati, která se zařadí mezi absolutní špičku v České republice.

Neváhejte a využijte AKČNÍ PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ. Lyžujte na Ještědu za těch nejvýhodnějších podmínek a vstupte do exkluzivního klubu sezónkářů. Nabídka platí pouze do 30.11.2020!


LETNÍ PROVOZ 2020 UKONČEN

Vážení návštěvníci,

z důvodu bezpečnostních opatření a probíhajících stavebních prací na sjezdovce Nová Skalka, se již víkendový provoz 31.10. - 1.11. nekoná. Tím je letošní letní provoz 2020 ukončen, a budeme se na vás těšit v nadcházející zimní sezóně 2020/21, kdy pro vás otevřeme dlouho očekávanou sjezdovku Nová Skalka.

Děkujeme za pochopení.

JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM