AKTUÁLNÍ INFORMACE Z AREÁLU

Zde najdete veškeré potřebné informace o aktuálním provozu

Do odvolání je vzhledem k vládním nařízením provoz lyžařského areálu přerušen.

⚠️ Z důvodu prodloužení nouzového stavu, který trvá do 28.2.2021, zůstává Skiareál Ještěd nadále uzavřen.⚠️ 

Na zasedání Vlády ČR dne 28.1.2021 bylo rozhodnuto, že skiareály nebudou v provozu, a navíc se ukončuje provoz lanových drah i pro pěší a běžkaře.

Stanovisko ASOCIACE HORSKÝCH STŘEDISEK k této věci, se kterým se plně ztotožňujeme, si můžete přečíst ZDE.

JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM

LANOVKY: Od 30.1. do odvolání provoz zcela přerušen až do skončení vládních nařízení.

INFOCENTRUM: Od 30.1. do odvolání provoz zcela přerušen až do skončení vládních nařízení.

SJEZDOVKY: Od 30.1. do odvolání provoz zcela přerušen až do skončení vládních nařízení. 

PARKOVÁNÍ: P1 Centrální parkoviště v provozu. Parkoviště P2 (Bucharka) a P3 (U můstků) jsou pro veřejnost uzavřena.

GASTRO: Soboty a neděle v provozu bistro F10 u dolní stanice kabinové lanovky na Ještěd (změny jsou vyhrazeny).

PŮJČOVNY: Provoz přerušen až do skončení vládních nařízení. ⚠️ Přírodní sáňkařská dráha není technicky upravována a pohyb na ní je na vlastní nebezpečí. Provozovatel půjčovny nezodpovídá za případné škody a zranění.

SHOP: Soboty a neděle možné zakoupit boby, kluzáky, snowball makery přes výdejové okno v bistru F10 u dolní stanice kabinové lanovky na Ještědu (změny jsou vyhrazeny). Počet kusů je omezen a vyzvednutí možné pouze po předchozí objednávce na e-mailové adrese moj@skijested.cz nebo SMS na tel. +420 606 077 169 ve tvaru JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM, ZBOŽÍ (KLUZÁK/ SNOWBALL MAKER/ RUKAVICE), POČET KS.

LYŽAŘSKÉ ŠKOLY: Provoz přerušen až do skončení vládních nařízení.

 

Informace pro majitele SEZÓNNÍCH SKIPASŮ ohledně kompenzace v případě uzavření areálu jsou dostupné ZDE.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na vás v lepších časech pro lyžaře.26.12.2020 - Nová Skalka přivítala historicky první lyžaře

Děkujeme všem, kteří si přijeli zalyžovat na otevírání Nové Skalky! Pilně zasněžujeme a těšíme se, až pro vás otevřeme i další sjezdovky v plné parádě, jakmile nám to umožní nařízení vlády ČR. Sledujte prosím aktuální informace o konkrétním termínu spuštění zde na webových stránkách nebo našem Facebookovém profilu.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Provoz lyžařského areálu, včetně přepravy pěších turistů lanovkou Skalka je do odvolání přerušen z důvodu vládních nařízení. P1 Centrální parkoviště denně v provozu. Využijte výdejové okénko v bistru F10 (sobota, neděle), kde rovněž zakoupíte boby nebo kluzáky po předchozí online rezervaci. Přírodní sáňkařská dráha není technicky upravována a pohyb na ní je na vlastní nebezpečí. Děkujeme za pochopení a dodržování bezpečnostních opatření.

Více info