NOVINKY

Pro tuto sezónu jsme si pro vás přichystali tyto novinky

KUBÍK MAXILAND - Největší dětské cvičiště v ČR

Maxiland jistě znáte už z minulé sezóny. Pro tuto sezónu jsme si pro vás ovšem připravili rozšíření stávajícího dětského cvičiště a přidáváme jak nové atrakce. Celková rozloha Maxilandu je 8.000 metrů čtverečných. Můžete se těšit na nový, 100 metrů dlouhý vlek Poma, který pomůže těm nejmenším s prvními lyžařskými obloučky, než se dostanou na samotnou sjezdovku. V Maxilandu také naleznete dva pojízdné pásy dlouhé 42 a 32 metrů. Dále jsme si pro vás nachystali dětský snowpark od NITRO a plácek pro sáňkování. Samozřejmostí je také pohádkový slalom mezi zvířátky a různé překážky, které budou vašim dětem nápomocny ve zdokonalení. K dispozici jsou vám také naši profesionální instruktoři, kteří jsou v Maxilandu jako doma.

Pravidelné eventy lyžařské školy

Na tuto zimu jsme si pro vás přichystali večerní eventy za umělého osvětlení pro vaše děti. Sledujte naše webové stránky a nenechte si ujít ani jeden. 

Nejbližší event: Vánoční lyžovačka s Maxíkem 21.12.

Nové GASTRO na Pláních

Jakmile napadne nějaký ten sníh a klimatické podmínky nám dovolí zasněžovat Ještědské Pláně, budete si moci začít užívat těchto krásných výhledů na Bezděz nebo Ralsko. V nabídce totoho Gastra pro vás bude připraveno rychlé občerstvení, nealkoholické nápoje a samozřejmě také něco na zahřátí. 

Nová rolba PISTEN BULLY 400W

Do našeho vozového parku pro tuto sezónu přibyde nová rolba PISTEN BULLY 400W, která se u nás zajede, aby byla připravena na příští sezónu, kdy bude potřeba rychlého urolbování sjezdovky Nová Skalka před večerním lyžování. 

25.9.2020 - ZELENÝ JEŠTĚD - Přijďte pomoci s úklidem naší přírody, odměníme vás skipasem.

Více info