Novinky

Skiareál Ještěd je stále v pohybu, přečtěte si, co je nového na sjezdovkách i pod nimi.


Videa z areálu


Rolba Track

Milujete hory, rádi lyžujete? Vždy vás lákala práce chlapů, kteří za každých podmínek brázdí svahy kopců a svými stroji dokáží připravit ty nejlepší sjezdovky pro super lyžování? Není nic hezčího než vidět ten nejčerstvější manžestr.  Zažijte i vy podvečerní upravování sjezdovek v kokpitu rolby.

Zjisti více

Skiareál Ještěd startuje sezónu večerním lyžováním a otevřením nové lyžařské školy.

Přírodní nadílka doplnila základ z technického sněhu, který sněžná děla ve Skiareálu Ještěd vyráběla průběžně dle klimatických podmínek již od poloviny listopadu. První lyžařskou sezónu pod taktovkou TMR Ještěd tak zahájí večerní lyžování na osvětlené sjezdovce F10 v pátek 14. prosince. O víkendu se také otevírá nová lyžařská škola, která využije dětské cvičiště MAXILAND se dvěma pojízdnými pásy. Zázemí pro JEŠTĚD SKI SCHOOL poskytne nová multifunkční budova přímo u centrálního parkoviště a konečné stanice tramvaje.

První fáze modernizace nejdostupnějšího střediska v ČR, která zahrnovala zejména služby, skončila a lyžaři i snowboardisté pocítí komfort v rámci sjednocení služeb do jednoho místa díky novému multifunkčnímu objektu s info centrem, půjčovnou lyží Sporten, obchodem se sportovním zbožím, pokladnami a hlavně s lyžařskou školou. „Rozšířená výuková zóna bude sloužit k privátním i skupinovým lekcím s našimi instruktory z JEŠTĚD SKI SCHOOL. Bude otevřena od soboty 15. prosince denně od 8 do 15 hodin, stejně jako je provozní doba sjezdovek. K výuce poslouží dva pojízdné pásy v délkách 32 a 42 m a také pohádkové slalomy a další atrakce,“ k nabídce doplňuje Renata Balašová ze Skiareálu Ještěd.

Po skončení denního provozu mezi 15:30 až 16:30 hod. nabízí sjezdovky další zábavu, a to formou ROLBA TRACKU, třiceti minutové zážitkové jízdy rolbou na sjezdové trati F10 a Pod lany. Průvodcem po ještědských svazích je vždy zkušený rolbař. „Pokud chcete Rolba Track věnovat svým blízkým k Vánocům, máme připraven i dárkový voucher. Cena tohoto originálního produktu je 999 Kč,“ dodává k nabídce ve skiareálu Ještěd Balašová. Jakmile zmizí rolby ze sjezdovek, otevírá se oblíbené večerní lyžování, které aktuální sezónu odstartuje již tento pátek 14.12. v 17 hodin. Nová provozní doba večerního lyžování od 17 do 20 hodin reflektuje přání rodin s dětmi. Sjezdovka F10 bude dále v provozu i na víkendové denní lyžování.