Novinky

Skiareál Ještěd je stále v pohybu, přečtěte si, co je nového na sjezdovkách i pod nimi.


Skiareál Ještěd hlásí: sezóna za rohem!

Sněžná děla ve Skiareálu Ještěd začala v sobotu 17. listopadu chrlit technický sníh. Lyžařská sezóna na ještědských 9 km sjezdovek je za rohem a 3 lanové dráhy s 5 vleky jsou připraveny zahájit provoz.  Ještěd jako nejdostupnější lyžařské středisko v ČR nabídne lyžařům i snowboardistům mnoho novinek se zaměřením na zlepšení služeb. Patří mezi ně právě dokončená multifunkční budova s infocentrem, kvalitní půjčovna lyží Sporten a servis, obchod s doplňkovým zbožím, nová profesionální lyžařská škola, rozšířené dětské cvičiště Maxiland a obnovy se dočkal i odbavovací systém turniketů. Gurmáni ocení renovované gastro provozy.

První fáze modernizace skončila a odstartuje tak první sezónu Skiareálu Ještěd pod taktovkou TMR Ještěd a.s. jako nového provozovatele. Stavební úpravy se týkaly trojúhelníkového prostoru mezi centrálním parkovištěm, konečnou stanicí tramvaje a nástupní stanicí na lanovou dráhu Skalka, kde se otevřel nový prostor pro rozšíření dětského lyžařského parku s novým přízemním multifunkčním objektem.

Skipasy či jednotlivé jízdné bude možné zakoupit nejen v multifunkční budově, ale i na pokladnách na sjezdovkách F10 a Bucharka. Ceník jízdného prošel proměnou, došlo ke zjednodušení a zrušení produktů, které se nevyužívaly nebo obchodně nedávaly smysl. I přes navýšení kvality služeb v segmentech JEŠTĚD GASTRONOMY a JEŠTĚD MOTION zůstaly ceny základních produktů na stejné úrovni jako v loňském roce. Denní skipas pro dospělého v hlavní sezóně stojí i nadále 590 Kč. Naopak díky cenové revoluci, která byla v měsíčních vlnách zahájena již v září, měli lyžaři možnost pořídit si sezónní skipas již od neuvěřitelných 999 Kč.

Pro rodiče s dětmi se nabízí nové cvičiště JEŠTĚD MAXILAND Pro výuku začátečníků, kde jsou instalovány dva pojízdné pásy a děti zabaví například pohádkový slalom a další výukové prvky a atrakce. Lyžařskými zážitky provedou začátečníky i pokročilé profesionální instruktoři. Změny jsou na Ještědu hlavním tématem a posun provozní doby to jen potvrzuje. Ve Skiareálu Ještěd se bude nově lyžovat již od 8 hodin ráno, aby se vyšlo vstříc lyžařům, kteří si ráno před prací chtějí zalyžovat na čerstvém manšestru. Odpolední lyžovačka končí v 15 hodin a poté bude fungovat osvětlená sjezdovka F10 od 17 do 20 hodin v rámci večerního lyžování.
Prohlédněte si ceník během zimní sezóny 2018/19 
 
 

Zpět na úvod


Skiareál Ještěd nabízí „HORY ZA ROHEM“— lyžování dostupné tramvají z centra Liberce a z Prahy za pouhou hodinku.


← Zpět na úvod