ZIMA BUDE

Zimní sezóna 2020/2021 je před námi. Přijeďte k nám na Ještěd s přáteli nebo s rodinou, odpočinout si a načerpat nové síly, pohybem na čistém vzduchu posílit svou fyzickou i psychickou kondici a načerpat pohodu a dobrou náladu. Vážíme si vaší vášně pro zimní zážitky a myslíme na vaši bezpečnost. Pozorně sledujeme vývoj aktuální situace a věnujeme velkou pozornost všem preventivním opatřením, které dodržujeme v souladu s požadavky vlády i dalších příslušných úřadů. 

Všechna opatření plánujeme a přijímáme tak, aby ochránila naše zákazníky, zaměstnance i místní obyvatele. Budeme se i nadále ze všech sil snažit zabránit možné nákaze a nedat pandemii Covid-19 na Ještědu šanci! Informace o opatřeních uvidíte na všech místech našeho areálu – ať už na obrazovkách nebo ve formě tabulí, letáků, cedulí, piktogramů nebo nálepek. Budeme je samozřejmě aktualizovat podle nejnovějších nařízení úřadů.
 


FAQ - otázky a odpovědi FAQ - otázky a odpovědi Zajímá vás jak bude středisko fungovat v zimě? Jaká budou bezpečnostní opatření, nebo jak budeme řešit kompenzace sezónních skipasů? Více na stránkách FAQ.

JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku