Jednodenní lyžařský kemp na Ještědu pod vedením Lucie Pešánové Hrstkové

  • Potřebujete si zlepšit svoji lyžařskou techniku?
  • Chcete být na lyžích rychlejší?
  • Chcete vědět, kde máte svoje rezervy a co zlepšit, abyste se v lyžování posunuli dál?
  • Nebo si chcete jen dobře zalyžovat a skvěle si užít den na lyžích?

Tak právě pro vás jsou určeny jednodenní lyžařské kempy ve Skiareálu Ještěd pod vedením vítězky světového poháru, několikanásobné mistryně ČR a dlouholeté trenérky v alpském lyžování Lucie Pešánové Hrstkové.

Něco o Lucce:

Lucka je bývalou dlouholetou reprezentantkou v alpském lyžování. Je trojnásobnou účastnicí OH (Nagano, Salt Lake City, Torino) , 14ti násobnou mistrní ČR, vítězkou závodu světového poháru a juniorskou vicemistryní světa. Lyžování se věnuje již 38 let. Je diplomovaným terénem v alpských disciplínách, pracuje jako trenérka v lyžařském oddíle SK Ještěd, komentuje pro ČT Sport závody světového poháru a je odbornou expertkou v lyžařské reality show S ČT Sport na vrchol. Lyžování je její vášní a celoživotní láskou.

Harmonogram kempu

Sejdeme se vždy po předchozí domluvě přímo ve Skiareálu Ještěd. Po krátkém seznámení a kontrole materiálu bude následovat dynamická rozcvička se zaměřením na protažení a tonizaci svalů, které budeme následně při tréninku potřebovat. Po rozcvičce začneme s lyžařským tréninkem, který bude primárně probíhat na sjezdovce Nová Skalka a bude trvat 2 hodiny. Budeme pracovat s vaší technikou ve volné jízdě, s postavením těžiště, s vedením lyží v oblouku, s timingem, neboli s časováním a dynamikou oblouku. Zaměříme se i na práci rukou a zařadíme lyžařská cvičení, které vám pomohou pochopit celkový pohyb na lyžích, tak aby vaše oblouky byly efektivní. Budeme se snažit odstraňovat chyby, které vám brání posunout se v lyžování na vyšší úroveň. Z vašich jízd vám bude pořízeno video, které si později rozebereme. Po dvouhodinovém tréninku bude následovat pauza na oběd s krátkým videorozborem. Po obědě bude následovat další dvouhodinový tréninkový blok na sněhu a vše zakončíme celkovým shrnutím a rozloučením v Apres ski baru. V případě zájmu je možné koncipovat kemp jako půldenní, tedy buď jen 2 hodiny dopoledne, nebo jen odpoledne, případně během večerního lyžování.

Cenové podmínky

Cena na osobu za celodenní kemp je 2 790,- Kč pří účasti min. 4 osob.

Každá další osoba navíc + 1 790,- Kč.

Aby byla zachována kvalita, je maximální počet 7 osob!

V ceně je zahrnuto celodenní koučování a videorozbor včetně celodenního skipassu do Skiareálu Ještěd. V ceně není zahrnut oběd a případné občerstvení během dne.

V případě zájmu je možné půjčit veškeré lyžařské vybavení přímo v půjčovně ve Skareálu Ještěd, kde se vám bude věnovat odborný personál.

Kontakt

Mgr. Lucie Pešánová Hrstková

email: l.pesanova@seznam.cz

tel.: 731181125

 

Časově omezená akční nabídka skipasů na GOPASS! Jednodenní skipas max. za 690 Kč!

Více info