slide1

Ještěd SportPůjčujeme horská kola a terénní koloběžky

Najdete nás přímo na Centrálním parkovišti P3

Provozní doba: 9.00 – 17.00 h ve dnech provozu lanovky SkalkaPůjčovna horských kolVyzkoušejte si sjezd na opravdovém sjezdovém kole z Ještědského hřebene. Lanovkou dorazíte na vrchol a odtud sjíždíte po lesních a štěrkových cestách nebo přímo po několika značených a upravovaných sjezdových tratích. Nebo zvolte horské kolo a vypravte se na výlet po značených trasách v okolí Ještědu. Doporučujeme využít lanovku, která kolo vyveze zdarma. 

Půjčovna terénních koloběžekKola už jsou nuda? Nabízíme také zapůjčení terénních koloběžek. Lanovkou Skalka dorazíte na vrchol a odtud sjíždíte po lesních a štěrkových cestách.

Více informací a ceník najdete zde

KONTAKT:

Horcher Trade a.s.
tel: +420 731 547 856

Email: info@pujcovnajested.cz
www.pujcovnajested.cz

 

Důležité upozornění:

Horská kola, celoodpružená horská kola a kola pro lehký freeride nejsou povolena pro jízdu na závodních tratích určených pro těžký freeride v rámci Bikeparku Ještěd. Při porušení tohoto zákazu bude zapůjčení bez náhrady ukončeno a stanovená kauce nebude nájemci vrácena. 


Město Liberec Volvo Blue Style

severni-cechy-infokudy-z-nudyliberec-me-bavi

Partneři areálu Ještěd


HANNAHAtomic SalomonCoca-Cola SitourIMPULS Ráááádio
Centrum Babylon Liberec iqlandia DinoPark 2426i Intersport-2008-Logo 4c
Sport Park Liberec Hotel ARENA Turistická chata - PLÁNĚ pod Ještědem Turistické služby a ubytování pro region Jizerské hory.
 SK JEŠTĚD - alpské disciplíny Lyžařská škola Ještěd Ještěd Sport Sport KIDS SPORT CLUB TIGERS LIBEREC   

contact
contact