Součástí areálu je také snowpark Ještěd, který najdete na dvou místech. 

Menší je v centrální části areálu, na sjezdovce F10 i s možností večerního ježdění. Je určen spíše začátečníkům a méně zkušeným jezdcům. Jsou zde menší bedýnky, PVC trubky a railiky.

Větší část snowparku pak najdete na jižní straně Ještědu, na sjezdovce Pláně. Zde si přijdou na své začátečníci, pokročilí i profesionálové. Jsou  zde jak skoky menších rozměrů (3m - 5m), tak i skoky středních velikostí (6m - 10m). Pro začátečníky různé vlnky, boule, spiny, bedýnky atd.... Pokročilým a profesionálům nabízíme různé raily, přeskoky, spiny s různými možnostmi ježdění.

Snowpark Ještěd bude minimálně každý 2 týdny částečně přestavován, aby byl stále dost pestrý a pro každého návštěvníka zábavný a atraktivní. Můžete zde potkat partu profesionálních snowboardistů jako je Darek Bergmann, Jakub Šimůnek, Lukáš Bendák a další, kteří o něj každodenně pečují.

Jako novinku snowpark Ještěd otevírá také freestylovou školu. Tak neváhejte a v případě zájmu napište na email snowparkjested@gmail.com nebo volejte na 778 717 862. Najdete nás i na Facebooku

9366 235430423269250 200242871 n

 


Město Liberec Volvo Blue Style

severni-cechy-infokudy-z-nudyliberec-me-bavi

Partneři areálu Ještěd


HANNAHAtomic SalomonCoca-Cola SitourIMPULS Ráááádio
Centrum Babylon Liberec iqlandia DinoPark 2426i Intersport-2008-Logo 4c
Sport Park Liberec Hotel ARENA Turistická chata - PLÁNĚ pod Ještědem Turistické služby a ubytování pro region Jizerské hory.
 SK JEŠTĚD - alpské disciplíny Lyžařská škola Ještěd Ještěd Sport Sport KIDS SPORT CLUB TIGERS LIBEREC   

contact
contact