OBCHOD S LYŽAŘSKÝMI DOPLŇKY

JEŠTĚD SHOP najdete v nové budově u centrálního parkoviště, kde zakoupíte lyžařské doplňky různých značek

BOBY, KLUZÁKY, SNOWBALL MAKERY

Objednejte předem, vyzvedněte přes výdejové okénko.

Soboty, neděle možné zakoupit boby, kluzáky, snowball makery přes výdejové okno v bistru F10 u nástupní stanice vleku. Vyzvednutí zboží možné pouze po předchozí objednávce:

  • na e-mailové adrese moj@skijested.cz
  • SMS na tel. +420 606 077 169 ve tvaru JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM, ZBOŽÍ (BOB / KLUZÁK/ SNOWBALL MAKER/ RUKAVICE), POČET KS

Multifunkční budova u centrálního parkoviště P1 nabízí návštěvníkům skiareálu Ještěd shop se širokým sortimentem sportovního vybavení z řad našich partnerů a za zajímavé ceny. V případě, že něco zapomenete, můžete si u nás koupit nové rukavice, čepici, lyžařské brýle, hůlky nebo i lyže, které jste si předtím v naší půjčovně a testovacím centru vyzkoušeli. 

Naleznete u nás značky Uvex, Salomon, Reusch, Leki, Bollé, Blizzard a spousty dalších...

Provoz lyžařského areálu, včetně přepravy pěších turistů lanovkou Skalka je do odvolání přerušen z důvodu vládních nařízení. P1 Centrální parkoviště denně v provozu. Využijte výdejové okénko v bistru F10 (sobota, neděle), kde rovněž zakoupíte boby nebo kluzáky po předchozí online rezervaci. Přírodní sáňkařská dráha není technicky upravována a pohyb na ní je na vlastní nebezpečí. Děkujeme za pochopení a dodržování bezpečnostních opatření.

Více info