Clarion Grandhotel Zlatý Lev****

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** v Liberci vás uchvátí svojí secesní krásou, milými zaměstnanci a kvalitou služeb. Chcete⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠li mít vše v blízkosti hotelu, vybrali jste si správně. Historické centrum Liberce je hned za rohem, naproti hotelu je menší park, Ještěd máte na dohled a Jizerské hory na dosah.

Vyberte si svůj pokoj, odpočiňte si nějaký čas v hotelovém wellness, naplánujte si večer v moderní české Hospodě Na Růžku s poctivou kuchyní. Posedět můžete nejen v hospodě, ale i na nově otevřené zahrádce. Vychutnáte si dobroty z grilu, točenou zmrzlinu nebo skvělé pivo. Sledujte vždy aktuální nabídku na Facebook a Instagram profilu. U nás najdete vše, co budete během svého pobytu v Liberci potřebovat.

Pro svoji důležitou akci využijte jeden ze tří salonků anebo rovnou velký sál pro 440 hostů. Máme zkušenosti, které vám organizaci a přípravy ulehčí a vše pak proběhne hladce jako po drátkách.

Kontakt

reservations.ghzl@clarion⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠hotels.cz / tel.: +420 485 256 794Skiareál Ještěd je v denním provozu. Aktuální sněhové podmínky jsou vynikající, tak neváhejte! Nejvýhodnější skipasy kupujte již nyní na www.gopass.travel

Aktuální provoz