Hotel Královka****

Ubytování na kraji lesa

 

Královka**** – mimořádný hotel, který doslova splývá s okolními lesy a přírodou, se vyznačuje jedinečnou polohou v klidné lokalitě Jizerských hor. Všichni si uvědomujeme, že čistá příroda, která nás obklopuje není samozřejmost, proto jsme hotel vybudovali s nejvyššími ohledy na zachování jedinečného prostoru našich hor. Nejen z naší rozhledny, ale doslova z celého areálu se nabízí překrásný výhled do chráněné krajiny, na Krkonoše, Ještěd, ale i Český ráj. Příznivcům běžeckého lyžování nabízíme přímo z hotelu možnost nastoupit na Jizerskou magistrálu, milovníkům sjezdového lyžování zajistíme Gopass nejen na Ještěd. V létě využijte nabídky Lanovky zdarma! 

 

V naší nabídce najdete celkem 22 apartmánů (z toho 1 s vlastním jacuzzi na terase). Všechny poskytují dostatek soukromí, prostoru a jsou vkusně a moderně zařízené. Hlavním prvkem v interiéru je dřevo, které dodává pocit tepla, bezpečí a harmonie s okolní přírodou. Apartmány jsou plně vybavené - včetně plnohodnotného kuchyňského koutu pro ty, kdo nechtějí být závislí na hotelové kuchyni.

 

Ve zrekonstruované budově staré Královky najdete celkem 9 dvoulůžkových pokojů (z toho 1 s vlastním jacuzzi na terase). Jsou situované v prvním patře a podkroví stejné budovy, kde najdete také Královskou restauraci a SPA & WELLNESS.

 

Součástí Královky je zcela nově vybudované SPA & WELLNESS s kapacitou 25 osob. Koncipovali jsme jej tak, aby byl plně využit potenciál umístění našeho komplexu, který přímo navazuje na panenské jizerskohorské lesy.

 

Na Královce budete v rukou kuchařské reprezentace České republiky. Špičková gastronomie je jednou z našich nejvyhlášenějších služeb a dáváme si na ní maximálně záležet. Díky tomu si u nás užijete skutečně vše, co ke správné dovolené patří – včetně mimořádných gurmánských zážitků. Je nám velkou ctí, že v naší kuchyni vládne Patrik Bečvář – člen Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR, výherce olympiády v Singapuru (2018), majitel zlaté, stříbrné i bronzové medaile ze světových soutěží, držitel titulu Kuchař roku (2013) a účastník evropského kola soutěže Pelegrino Young Chef.

Kontakt:

+420 778 111 100recepce@hotelkralovka.cz


Časově omezená akční nabídka skipasů na GOPASS! Jednodenní skipas max. za 690 Kč!

Více info