PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ 2020/21

Základní informace k projektu Nová Skalka a předprodeji sezónních skipasů 2020/21.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Nejčastější dotazy k předprodeji sezónních skipasů

Bude Skiareál Ještěd letos opět nabízet v předprodeji sezónní skipasy na zimní sezónu?

 • Ano, i pro nadcházející sezónu bude možné zakoupit sezónní skipas do Skiareálu Ještěd v akčním předprodeji. Kompletní nabídka, konkrétní podmínky a možnosti zakoupení sezónního skipasu byly poprvé zveřejněny 5.9.2020 na veletrhu SPORT LIVE. Další průběžné info bude pravidelně aktualizováno zde na webových stránkách www.skijested.cz. Změny jsou vyhrazeny s ohledem na vývoj realizace výstavby sjezdovky Nová Skalka.

Jakým způsobem si můžu sezónní skipas zakoupit?

 • Nově bude možné zakoupit sezónní skipas výhradně on-line přes www.gopass.cz. Předpokládaný termín předprodeje je plánován na období od poloviny října do konce listopadu 2020. Tato informace bude včas potvrzena a upřesněna. Změny jsou vyhrazeny s ohledem na vývoj realizace výstavby sjezdovky Nová Skalka.

Koupím sezónní skipas opět na akci SPORT LIVE?

 • Na letošním ročníku sportovního veletrhu SPORT LIVE (5.9.2020, Home Credit arena) probíhala na stánku Skiareálu Ještěd registrace zájemců o sezónní skipas do programu GOPASS. Registrovaní uživatelé obdrželi svoji GOPASS kartu a v okamžiku spuštění on-line předprodeje budou informováni e-mailem. Změny jsou vyhrazeny s ohledem na vývoj realizace výstavby sjezdovky Nová Skalka.
 • Zájemci registrovaní přímo na veletrhu SPORT LIVE získali dodatečnou odměnu v podobě jednoho denního skipasu pro svého kamaráda. Odměna jim bude nahrána na GOPASS účet po zakoupení permanentky během říjnového-listopadového předprodeje.

Na akci SPORT LIVE se bohužel nedostanu, jaké další možnosti mám?

 • Na veletrhu SPORT LIVE probíhala registrace zájemců o sezónní skipas. Samotný předprodej bude probíhat následně on-line v období od poloviny října do konce listopadu 2020. Svoji sezónku si tak budete moct jednoduše zakoupit z pohodlí domova i později. Tato informace bude včas potvrzena a upřesněna. Změny jsou vyhrazeny s ohledem na vývoj realizace výstavby sjezdovky Nová Skalka.

Kolik bude stát letošní sezónní skipas?

 • Kompletní nabídka, konkrétní podmínky a možnosti zakoupení sezónního skipasu byly poprvé zveřejněny 5.9.2020 na veletrhu SPORT LIVE. Následně budou pravidelně aktualizovány zde na webových stránkách www.skijested.cz. Změny jsou vyhrazeny s ohledem na vývoj realizace výstavby sjezdovky Nová Skalka.

Bude v sezónním skipasu zahrnuto večerní lyžování?

 • Večerní lyžování nebude součástí sezónního skipasu.

Bude na Ještědu letos platit GOPASS?

 • Prostřednictvím věrnostního programu GOPASS bude probíhat výhradně akční předprodej sezónních skipasů. Standardní krátkodobé produkty pro lyžování (jednodenní, vícedenní skipasy) zakoupíte standardně na pokladnách Skiareálu Ještěd v průběhu zimní sezóny.

Bude zakoupená sezónka platná i ve Špindlerově Mlýně? A naopak?

 • Sezónní skipas zakoupený on-line v akčním předprodeji bude letos platný výhradně ve Skiareálu Ještěd. S variantou společných produktů s ostatními středisky TMR počítáme do příštích sezón.
 • Sezónní skipas Skiareálu Špindlerův Mlýn nebude letos možné uplatnit pro lyžování ve Skiareálu Ještěd. S variantou společných produktů s ostatními středisky TMR počítáme do příštích sezón.

Vlastním TMR Premium CHYTROU SEZÓNKU 2020/21. Můžu ji využít pro lyžování ve Skiareálu Ještěd?

 • V zimní sezóně 2020/21 nikoliv, s variantou společných produktů s ostatními středisky TMR počítáme do příštích sezón.

Mohu využít čipovou kartu z minulé sezóny?

 • V případě zakoupení sezónního skipasu v on-line akčním předprodeji budete zaregistrováni do věrnostního programu GOPASS a obdržíte novou čipovou kartu, která bude vázána na váš individuální účet. Vrácení stávající čipové karty bude možné nejpozději do konce letní sezóny 2020 na pokladně v infocentru Skiareálu Ještěd během víkendového provozu lanovky Skalka. Případně můžete kdykoliv využít automat na vracení čipových karet na budově našeho infocentra.

Jaké novinky Skiareál Ještěd chystá na zimu 2020/21?

 • Skiareál Ještěd nadále intenzivně pracuje na získání potřebného stavebního povolení, aby stihl zrealizovat výstavbu sjezdovky Nová Skalka do zimy 2020/21. Nejdůležitějšími novinkami budou:
  • sjezdovka Nová Skalka – 45m široká, přes 1,5km dlouhá a bezpečná sjezdovka vhodná pro rodinné lyžování
  • SNOW FACTORY – jedinečná technologie na výrobu umělého sněhu, která zajistí včasný dostatek sněhu v kritických částech sjezdovky a dětském cvičišti Maxiland
  • Slalomák, Liberecká – dílčích rozšíření v horních částech se dočkají i tyto dvě stávající sjezdovky
  • (2021/22) – umělé osvětlení Nové Skalky pro večerní lyžování
  • (2021/22) – nová moderní zasněžovací technika
  • (2021/22) – Beranova cesta – propojení areálu Skalka a Černý vrch pro bezpečný odjezd lyžařů zpět k P1 centrálnímu parkovišti

Co když výstavba sjezdovky Nová Skalka nebude zrealizována do zimy 2020/21?

 • Výše uvedené podmínky pro on-line předprodej sezónních skipasů potom neplatí. V takovém případě je plánován běžný předprodej jako v minulých letech, který by rovněž proběhl v měsících říjen a listopad. Tato informace bude včas potvrzena a upřesněna. Změny jsou vyhrazeny s ohledem na vývoj realizace výstavby sjezdovky Nová Skalka.

Kam se mohu obrátit pro více informací?

 • Aktuální informace budou včas zveřejněny na webových stránkách www.skijested.cz, kde budou i pravidelně aktualizovány.

NOVÁ SKALKA

Moderní a bezpečná éra lyžování na Ještědu

Projekt Nová Skalka je zásadním krokem v rozvoji Skiareálu Ještěd směrem k moderním trendům bezpečného lyžování. Sjezdovka Nová Skalka je svými parametry předurčena k těm nejlepším sportovním zážitkům. Sjezdová trať o délce přes 1,5 km a šířce 45 m nabídne dostatek prostoru jak pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi, tak vyznavače sportovní carvingové jízdy. Nejnovější zasněžovací technologie snow factory od výrobce TechnoAlpin zajistí kvalitní sněhové podmínky po celou zimní sezónu. Zároveň umožní včasnou výrobu technického sněhu pro dětskou výukovou plochu Maxiland v bezprostřední blízkosti nové sjezdovky. Ta se od zimní sezóny 2021/22 navíc dočká špičkového umělého osvětlení pro to nejlepší večerní lyžování. Celý projekt je navržen s maximálním respektem k přírodě tak, aby splňoval ta nejpřísnější kritéria pro ochranu životního prostředí.

 


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

25.9.2020 - ZELENÝ JEŠTĚD - Přijďte pomoci s úklidem naší přírody, odměníme vás skipasem.

Více info