PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ 2020/21

Sjezdovka Nová Skalka přináší moderní a bezpečné lyžování pro celou rodinu. A vy si ho nyní můžete užít za těch nejvýhodnějších podmínek. Vyberte si ze dvou variant sezónních skipasů a užijte si Ještěd naplno. Nabídka platí pouze do 30.11.2020.

SKIPAS NA 3 ROKY

Přejete si víc než jen běžné lyžování? Láká vás jízda po ranním manšestru prázdné sjezdovky na perfektně servisovaných lyžích? Lanovku chcete využívat i vlétě? Skipas na tři roky vám to umožní včetně dalších výhod.

SKIPAS NA 1 ROK

Celou zimní sezónu 2020/2021 můžete lyžovat vždy, když dostanete chuť. Bez dalších starostí, bez čekání u pokladny, z parkoviště rovnou k lanovce.

Vstupte do exkluzivního klubu sezónkářů.

Buďte pány svého času a užijte si zimu.

BENEFITY SKIPASU NA 3 ROKY

Užijte si Ještěd po celý rok za těch nejlepších podmínek

VYBAVTE SE NA ZIMU

Získejte slevu až 50 % na kolekci zimních bund Hannah. Atraktivní cenová nabídka platí pro všechny držitele SKIPASU NA 3 ROKY. Jezděte si na Ještědu jako páni!


Otázky a opovědi

Nejčastější dotazy k předprodeji sezónních skipasů

Nabízíte letos opět v předprodeji sezónní skipasy na zimní sezónu?

 • Ano, i pro nadcházející sezónu je možné zakoupit sezónní skipas do Skiareálu Ještěd v akčním předprodeji od 22.10.2020 do 30.11.2020 a to výhradně online na stránkách www.gopass.cz

Jakým způsobem si můžu sezónní skipas zakoupit?

 • Pokud již máte GOPASS účet a vlastníte čipovou GOPASS kartu, po přihlášení si sezónní skipas zakoupíte, ten se vám na kartu automaticky nahraje a vy při prvním lyžování půjdete rovnou k turniketu lanovky.
 • V případě, že ještě účet ani kartu GOPASS nemáte, vytvořte si na www.gopass.cz nejdříve registraci a po přihlášení si skipas zakupte. Čipovou kartu GOPASS s nahraným skipasem si pak budete moci vyzvednout na pokladně skiareálu Ještěd po předložení dokladu o zaplacení, nebo prokázání totožnosti. Doklad o zaplacení najdete ve vašem GOPASS účtu v sekci "Moje objednávky - Historie objednávek". Svoji novou GOPASS kartu si můžete vyzvednout na pokladnách budovy našeho infocentra, které pro Vás bude otevřeno již od 1.12.2020 v pracovních dnech od 9:00 do 15:00 hod.

Registroval jsem se na akci SPORT LIVE, jak si zakoupím skipas?

 • Na letošním ročníku sportovního veletrhu SPORT LIVE (5.9.2020, Home Credit arena) probíhala na stánku Skiareálu Ještěd registrace zájemců o sezónní skipas do programu GOPASS. Registrovaní uživatelé obdrželi svoji GOPASS kartu a o spuštění on-line předprodeje byli informováni e-mailem. 
 • Skipas si můžete zakoupit online po přihlášení do vašeho GOPASS účtu a ten se vám automaticky nahraje na GOPASS kartu, kterou jste získali při registraci. Po skončení předprodeje se vám zároveň nahraje odměna za včasnou registraci v podobě jednoho denního skipasu pro kamaráda do vašeho GOPASS účtu do sekce "GOPASS kupóny - Slevy".

 

Kolik stojí letošní sezónní skipas?

 

  SEZÓNNÍ SKIPAS NA 3 ROKY
  POUZE V LETOŠNÍM PŘEDPRODEJI - celoroční platnost (zima, léto) a řada dalších benefitů
  Dospělý Junior / Senior Dítě
  9 990 Kč 7 990 Kč 6 990 Kč

  SEZÓNNÍ SKIPAS NA 1 ROK
  POUZE V LETOŠNÍM PŘEDPRODEJI - platnost pouze v zimní sezóně 2020/21, bez dalších benefitů
  Dospělý Junior / Senior Dítě
  4 990 Kč 3 990 Kč 3 490 Kč

   

  Je v sezónním skipasu zahrnuto večerní lyžování?

  • Večerní lyžování není součástí sezónního skipasu.

  Bude na Ještědu letos platit GOPASS?

  • Prostřednictvím věrnostního programu GOPASS probíhá výhradně akční předprodej sezónních skipasů. Standardní krátkodobé produkty pro lyžování (jednodenní, vícedenní skipasy) zakoupíte standardně na pokladnách Skiareálu Ještěd v průběhu zimní sezóny.

  Bude zakoupená sezónka platná i ve Špindlerově Mlýně?

  A naopak?

  • Sezónní skipas zakoupený on-line v akčním předprodeji bude letos platný výhradně ve Skiareálu Ještěd. S variantou společných produktů s ostatními středisky TMR počítáme do příštích sezón.
  • Sezónní skipas Skiareálu Špindlerův Mlýn nebude letos možné uplatnit pro lyžování ve Skiareálu Ještěd. S variantou společných produktů s ostatními středisky TMR počítáme do příštích sezón.

  Vlastním TMR Premium CHYTROU SEZÓNKU 2020/21. Můžu ji využít pro lyžování ve Skiareálu Ještěd?

  • V zimní sezóně 2020/21 nikoliv, s variantou společných produktů s ostatními středisky TMR počítáme do příštích sezón.

  Mohu využít čipovou kartu z minulé sezóny?

  • V případě zakoupení sezónního skipasu v on-line akčním předprodeji budete zaregistrováni do věrnostního programu GOPASS a obdržíte novou čipovou kartu, která je vázána na váš individuální účet. Vrácení stávající čipové karty bude možné nejpozději do konce letní sezóny 2020 na pokladně v infocentru Skiareálu Ještěd během víkendového provozu lanovky Skalka. Případně můžete kdykoliv využít automat na vracení čipových karet na budově našeho infocentra.

  Jaké novinky Skiareál Ještěd chystá na zimu 2020/21?

  • Lyžaři se mohou těšit na celou řadu novinek. Těmi nejdůležitějšími novinkami jsou:
   • sjezdovka Nová Skalka – 45m široká, přes 1,5km dlouhá a bezpečná sjezdovka vhodná pro rodinné lyžování
   • SNOW FACTORY – jedinečná technologie na výrobu umělého sněhu pro dětské cvičiště Maxiland
   • Slalomák, Liberecká – dílčích rozšíření v horních částech se dočkají i tyto dvě stávající sjezdovky
   • (2021/22) – umělé osvětlení Nové Skalky pro večerní lyžování
   • (2021/22) – nová moderní zasněžovací technika
   • (2021/22) – Beranova cesta – propojení areálu Skalka a Černý vrch pro bezpečný odjezd lyžařů zpět k P1 centrálnímu parkovišti

  Jakým způsobem je řešena GARANCE vrácení peněz nebo KOMPENZACE, pokud nebudu mít možnost sezónní skipas využít (např. kvůli covidu)?

  • Jsme přesvědčeni, že zimní sezóna bude i díky Nové Skalce skvělá! Zároveň však rozumíme i vašim obavám z budoucnosti kvůli uplynulým událostem s koronavirem. Proto jsme pro vás připravili sadu pravidel, která jsou navržena tak, aby vám přinesla větší klid a jistotu v rozhodování o nákupu sezónního skipasu.
  • Na co se bude tato sada pravidel vztahovat?
   • neovlivnitelná státní nařízení (COVID-19 a jiné)
   • přírodní katastrofa
   • terorismus nebo válka
   • dlouhodobá nemoc, úraz, úmrtí
   • studium, práce v zahraničí
   • těhotenství
  • Přesné podmínky jsou definovány ve všeobecných obchodních podmínkách.

  Jaká sleva se vztahuje na servis lyží, pokud si koupím sezónku na 3 roky?

  • Pro majitele této permanentky platí sleva 50 % na servis lyží (broušení hran + voskování).
  • Tento benefit je možné uplatnit maximálně 3x (1x za každou sezónu platnosti permanentky).
  • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.

  Jakým způsobem budou řešeny jednodenní skipasy zdarma pro žáky libereckých prvních tříd, pokud si koupím sezónku na 3 roky?

  • Jedná se o společnou aktivitu se Statutárním městem Liberec.
  • Rozdělení skipasů mezi konkrétní ZŠ a žáky prvních tříd proběhne dle objektivních pravidel stanovených TMR a Statutárním městem Liberec. Tato pravidla budou definována do konce akčního předprodeje.
  • Samotné předání skipasů žákům ZŠ proběhne po ukončení akčního předprodeje.
  • Tento benefit nelze chápat jako skipas zdarma pro majitele sezónky na 3 roky.
  • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.

  Jakým způsobem si mohu zažádat o benefit 3 jednodenních skipasů za šetření elektřinou nebo vodou v domácnosti?

  • Benefit je možné uplatnit od listopadu 2021 na základě ročního vyúčtování energií a spotřeby vody v domácnosti.
  • Tento benefit je možné uplatnit maximálně 3x (1x za každou sezónu platnosti permanentky).
  • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.

  Kam se mohu obrátit pro více informací?

  • Aktuální informace budeme zveřejňovat na webových stránkách www.skijested.cz, s dotazy se můžete obrátit i na naše infocentrum, nebo info linku GOPASS.  SKIAREÁL JEŠTĚD

  e-mail: info@skijested.cz
  tel.: +420 737 222 499 (8.00 - 16.30 hod.)

  GOPASS - INFOLINKA

  e-mail: info@gopass.cz
  tel.: +420 499 467 101 (9.00 - 16.00 hod.)
  NOVÁ SKALKA

  Moderní a bezpečná éra lyžování na Ještědu

  Projekt Nová Skalka je zásadním krokem v rozvoji Skiareálu Ještěd směrem k moderním trendům bezpečného lyžování. Sjezdovka Nová Skalka je svými parametry předurčena k těm nejlepším sportovním zážitkům. Sjezdová trať o délce přes 1,5 km a šířce 45 m nabídne dostatek prostoru jak pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi, tak vyznavače sportovní carvingové jízdy. Nejnovější zasněžovací technologie snow factory od výrobce TechnoAlpin zajistí kvalitní sněhové podmínky po celou zimní sezónu a umožní tak včasnou výrobu technického sněhu pro dětskou výukovou plochu Maxiland v bezprostřední blízkosti nové sjezdovky. Ta se od zimní sezóny 2021/22 navíc dočká špičkového umělého osvětlení pro to nejlepší večerní lyžování. Celý projekt je navržen s maximálním respektem k přírodě tak, aby splňoval ta nejpřísnější kritéria pro ochranu životního prostředí.

  Nová Skalka. Práce nám jde od ruky.

  Prohlédněte si první fotky zcela nové sjezdovky, kterou pro vás spustíme již tuto zimu! Také už se nemůžete dočkat?

  Výstavba sjezdovky Nová Skalka jde podle plánu a my se už těšíme, jak si jízdu na široké a bezpečné sjezdovce užijí první lyžaři. Seznamte se s prvními fotografiemi sjezdové trati, která se zařadí mezi absolutní špičku v České republice.

  Neváhejte a využijte AKČNÍ PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ. Lyžujte na Ještědu za těch nejvýhodnějších podmínek a vstupte do exkluzivního klubu sezónkářů. Nabídka platí pouze do 30.11.2020!  JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


  Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


  ← zpět na domovskou stránku