Večerní lyžování na Nové Skalce

Zažijte již tuto zimu zcela nový zážitek z večerního lyžování!

Výkonné, moderní, efektivní a maximálně šetrné k životnímu prostředí - takové je zbrusu nové umělé osvětlení sjezdovky Nová Skalka, na které se můžete těšit již nadcházející zimní sezónu 2021/22. Zalyžujte si po setmění ve stejné kvalitě jako přes den v celé délce sjezdovky Nová Skalka.

Večerní lyžování v ceně sezónního skipasu

Chytrá sezónka PREMIUM 2021/22 vám umožní lyžovat nejen na Ještědu dnem i nocí!

více jak 200 km sjezdovek | 10 středisek | 4 země | včetně večerního lyžování

Lokální sezónka je super, ale očekáváte od lyžování víc? Lyžujte s Chytrou sezónkou PREMIUM 2021/22 v deseti střediscích čtyř evropských zemí včetně večerního lyžování. Chytrá sezónka PREMIUM platí v Rakousku, Polsku, České republice a na Slovensku.

Střediska: Špindlerův Mlýn, Ještěd, Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Szczyrk (SMR, BSA, COS), Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz a Muttereralm Innsbruck.

Velkou výhodou je platnost sezónky v rakouském středisku Mölltaler Gletscher. Díky ledovci si můžete užívat neomezené lyžování až 10 měsíců v roce.


Doplatky pro stávající Ještěd sezónkáře

Vylepšete si svoji ještědskou sezónku a lyžujte neomezeně v 10 evropských střediscích, a to včetně večerního lyžování!

Pořídili jste si vloni ještědskou sezónku a je vám to málo? Láká vás i večerní lyžování nebo třeba rakouský ledovec? Máme pro vás řešení v podobě doplatku do CHYTRÉ SEZÓNKY Premium 2021/22, která vám dá nepřeberné množství lyžařských možností a nekonečnou svobodu!

(Informace k získání Chytré sezónky Premium naleznete po přihlášení ve vašem GOPASS kontě)


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Podzimní provoz sedačkové lanovky Skalka probíhá nadále o víkendech až do 31.10.2021.

>> VÍCE INFO