slide1 slide2

Croco ClubCroco Club

Unikátní koncept klubové dovolené pro rodiny s dětmi, jehož heslo zní: ZÁBAVA PRO DĚTI A RELAX PRO DOSPĚLÉ. Program Croco Clubu během dovolené střídavě kombinuje výtvarné a sportovní aktivity pro děti, ty si tak užijí spoustu legrace a za svojí účast získávají zajímavé odměny a dárky. Vše probíhá za přítomnosti proškoleného, česky mluvícího animátora.

Pokud vás tento koncept zaujal, máte jedinečnou příležitost, aby si ho vaše děti vyzkoušely. A nemusíte přitom vůbec daleko! Stačí si zajet do Ski areálu Ještěd, kde se pod dohledem zkušených instruktorů děti naučí lyžařským základům a ještě si přitom užijí spoustu zábavy. Před samotnou výukou dostane každý malý lyžař „lyžařskou Croco kartu“ a po úspěšném ukončení lyžařské lekce dostane do této karty razítko. Obdrží také malý dárek za svoji šikovnost.

NÁVŠTĚVOU ZÍMNÍHO CROCO CLUBU NAVÍC ZÍSKÁTE SLEVU 6 % NA ZÁJEZD OD CESTOVNÍ KANCELÁŘE BLUE STYLE.

A v létě hurá k moři!

Podmínky uplatněni slevy naleznete ZDE

Blue Style - Travel Agency
Cestovní kancelář Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v České republice specializující se na letecké zájezdy a v létě 2017 oslavila jubilejní 20. sezónu. V minulém roce s cestovní kanceláří Blue Style vycestovalo více než 130 000 spokojených klientů.

V nabídce CK Blue Style najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Abychom uspokojili potřeby všech klientů, umíme také úšit dovolenou přímo na míru od golfových zájezdů až po svatby v Řecku nebo například na Maledivách.

Více informací na www.blue-style.cz


Město Liberec Volvo Blue Style

severni-cechy-infokudy-z-nudyliberec-me-bavi

Partneři areálu Ještěd


HANNAHAtomic Salomon Coca-Cola Sitour
Centrum Babylon Liberec iqlandia DinoPark 2426i Intersport-2008-Logo 4c
Sport Park Liberec Hotel ARENA Turistická chata - PLÁNĚ pod Ještědem Turistické služby a ubytování pro region Jizerské hory.
 SK JEŠTĚD - alpské disciplíny Lyžařská škola Ještěd Ještěd Sport Sport KIDS SPORT CLUB TIGERS LIBEREC   

contact
contact