GASTRONOMY

Dopřejte si občerstvení a odpočinek v naší nové restauraci přímo na sjezdovce, nebo si dejte něco rychlého v jednom z bister na svahu.Restaurace MŮSTEK

Restaurace MŮSTEK u nástupní stanice lanové dráhy Černý vrch nabízí moderní gastronomii v kompletně zrekonstruovaných prostorách. Začněte den vydatnou snídaní, doplňte energii skvělým obědem a den strávený na svahu zakončete lahodnou kávou se zákuskem a něčím na zahřátí z bohatě vybaveného baru. 

Otvevírací doba: 8:30 - 16:30Bistro Skalka

Dejte si některý s gurmánských hot dogů Parky's z naší exclusivní nabídky nebo jinou rychlovku v oblíbeném bistru na dojezdu sjezdovky Nová Skalka. Pokud vás zastihne na kopci nečas, využijte komfortu prostorné zastřešené terasy.

Otvevírací doba: 8:30 - 16:30

 Bistro F10

V oblíbeném bistru F10 s venkovní terasou se o vás postaráme nejen v průběhu dne. Občerstvení vám nabízíme i v době večerního lyžování.

Otvevírací doba: 8:30 - 16:30, v době večerního lyžování 18:00 - 21:00

 Bistro Horní Pláně

Zbrusu nový gastro provoz u výstupní stanice lanovky Nové Pláně se těší na své první zákazníky. Dokonalému dnu na lyžích na oblíbených "pláních" nesmí chybět chvilka odpočinku u něčeho dobrého k jídlu a k pití, to vše s krásným výhledem na jižní stranu Ještědu.

Otevírací doba: 8:30 - 15:00

 


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Již v sobotu 15.5.2021 zahajujeme letní provoz. Kupujte nově vybrané jízdenky na lanovku Skalka online přes GOPASS.CZ! V provozu bude i bikepark (B1 - "La Spagheta" a B2 - "Turistická), terénní koloběžky a gastro. Děkujeme a těšíme se na vás!

Více info