Kooperativa skialpová trasa

Jako stvořená pro milovníky skialpinismu!

 

Trocha pohybu neuškodí!

Společně s naším partnerem Kooperativou jsme pro vás připravili doporučenou Kooperativa skialpovou trasu, která je jako stvořená pro milovníky tohoto sportu.

Tato speciálně upravená trasa je dlouhá přibližně 3,2 kilometry a bezpečně vás provede od P1 Centrálního parkoviště až k horní stanici lanové dráhy Černý vrch. Nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat krásy ještědské přírody, zatímco si užíváte aktivního pohybu na čerstvém vzduchu a příležitostných výhledů na samotnou dominantu vysílače Ještěd.

 

 


 

Udělejte něco pro své zdraví!

Trasa je ideální pro horské výšlapy, což je skvělý způsob, jak zlepšit vaši fyzickou kondici a zároveň si užít zimu v její plné kráse. Ať už jste začátečník nebo zkušený skialpinista, trasa vám poskytne nezapomenutelný zážitek.

Abychom vám zážitek co nejvíce zpříjemnili, po celé délce trasy jsou rozmístěny informační cedule. Díky nim se můžete plně soustředit na vychutnávání okolní přírody bez obav, že byste zabloudili. 


Bezpečnost má zelenou!

Vychutnejte si nádherný výhled na okolní krajinu bezpečně. Vždy dbejte na správnou výbavu, aby váš zážitek byl o to lepší! Pokud chcete vědět jak předejít mnohým trablům, případně jak takové situace řešit pokud nastanou, tak mrkněte na projekt BEZPEČNOST MÁ ZELENOU. Blog přináší praktické tipy, návody, ale i triky a zkratky, jak životem procházet bezpečněji. Vydejte se s KOOPERATIVOU po zelené!
 


Přijďte si k nám užít nezapomenutelné chvíle na Kooperativa skialpové trase. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že si odnesete spoustu krásných vzpomínek a novou chuť do dalších dobrodružství.

Časově omezená akční nabídka skipasů na GOPASS! Jednodenní skipas max. za 690 Kč!

Více info