Nikdo z nás si už nekupuje letenky přímo na letišti. Vybíráme si je online, většinou s dostatečným předstihem. A hledáme samozřejmě tu nejvýhodnější cenu. A stejně tak to bude od letošní zimní sezony i s našimi skipasy. Kdo si koupí skipas včas, může výrazně ušetřit.


Jak to funguje?

Na www.gopass.travel bude ceny automaticky přepočítávat program, jehož cílem je rovnoměrně rozptýlit lyžaře do střediska v průběhu celé sezóny. Díky tomu budou ceny skipasů v době vytíženějších termínů vyšší a v méně frekventované období naopak nižší. Aktuální cena skipasů nebude záviset pouze na obsazenosti střediska, ale také na počasí a dalších externích faktorech. Vliv těchto faktorů se promítne do různých cenových hladin.


Jaké faktory ovlivňují změnu cen skipasů?

  • počet prodaných skipasů na daný termín
  • aktuální vytíženost střediska
  • den v týdnu, státní svátky nebo prázdniny
  • konkrétní část sezóny
  • počasí

Jak na to?

Na webové stránce www.gopass.travel najdete vždy aktuální ceny stanovené podle výše zmiňovaných faktorů pro vámi preferovaný termín a skipas si zde hned jednoduše zakoupíte online odkudkoli. Platba je možná pouze pomocí platební karty. Nejvýhodnější nabídky a akce dostávají zaregistrovaní členové věrnostního programu GOPASS prostřednictvím pravidelných newsletterů. 


Do odvolání je uzavřena ZELENÁ TRASA pro terénní koloběžky. Děkujeme za pochopení.

Více info