UČÍME V TĚCHTO JAZYCÍCH:


  • Nabízíme výuku pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií na lyžích i snowboardu přes den i v rámci večerního lyžování. Svěřte své děti do rukou odborně vyškolených instruktorů v našem dětském FunParku, kde je pro naše klienty připraveno kompletní zázemí a moderní výukové prvky (2 posuvné pásy, 1 dětský vlek poma, atrakce). Pokračovat můžeme rovnou na ostatní sjezdovky ve středisku včetně rodinné sjezdovky Efecta Nová Skalka (5). V případě výuky na sjezdovce Efecta Nová Skalka je nutné si zakoupit skipas.
  • Výuku vám přizpůsobíme na míru, ať už jste dítě nebo dospělý. Děti od 3 let si užijí zábavu v FunParku s pojízdnými pásy, dospělým zase pomůžeme překonat počáteční nejistotu a odbourat zábrany. S námi si lyže nebo snowboard zamilujete hned po první jízdě, je to totiž úžasná zábava!
  • Pokud jste už něco na lyžích odjezdili, ale přijde vám, že už se vaše technika nijak neposouvá a nelepší? Zalyžujte si s naším instruktorem a získejte užitečnou zpětnou vazbu. Náš lektor s vámi bude techniku pilovat tak usilovně, že se brzy stanete králem či královnou sjezdovek.

  

JEŠTĚD SKI SCHOOL - Skiareál Ještěd

 

- lekci rezervujte nejpozději do 14:00 den před výukou

- víkendové lekce rezervujte minimálně 3 dny předem

- pokud se nám nedovoláte, zavoláme vám zpět

- odeslání rezervace neznamená její automatickou rezervaci, vždy od nás musíte obdržet potvrzení!


Co nabízíme?

  • skvěle dostupnou a velkou výukovou zónu o rozloze až 8.000 m2
  • profesionální výuku lyží i snowboardu (certifikovaní a jazykově vybavení instruktoři)
  • kvalitní půjčovnu kompletního vybavení
  • shop s lyžařskými doplňky

REZERVACE

Do odvolání je uzavřena ZELENÁ TRASA pro terénní koloběžky. Děkujeme za pochopení.

Více info