CENÍK SKIPASŮ

Flexibilní ceny skipasů se mění každý den. Nakupujte nejvýhodněji online a s dostatečným předstihem.


Nikdo z nás si už nekupuje letenky přímo na letišti. Vybíráme si je online, většinou s dostatečným předstihem. A hledáme samozřejmě tu nejvýhodnější cenu. A stejně je to i s našimi skipasy díky flexi cenám. Kdo si koupí skipas včas, může výrazně ušetřit.


AKTUÁLNÍ INFORMACE K NÁKUPU SKIPASŮ 

Máte již GOPASS kartu? Pak si můžete koupit skipas z pohodlí svého domova a vyrazit rovnou k turniketům i u nás na Ještědu! Nákup online, jak jste zvyklí.

Nemáte GOPASS kartu? Nevadí! Vytvořte si GOPASS konto, kupte si svůj první skipas online a kartu si vyzvedněte v areálu v Ticket pointu. 

Vzhledem k rozdílnosti odbavovacích systémů všeobecně používaných v lyžařských střediscích a vzhledem k realizaci průběžných změn na technické infrastruktuře těchto systém, může dojít k odmítnutí některých typů Gopass karet při průchodu turnikety v různých střediscích. Nastalou situaci vyřešíte návštěvou Infocentra ve středisku, kde vám bude nahraná dočasná karta na zálohovanou čipovou kartu. Vaší Gopass čipovou kartu pak můžete opět ve svém domovském středisku používat bez omezení.

 

DOPORUČUJEME!

Svou GOPASS kartičku si můžete vyzvednout již den před vaší lyžovačkou. Přijďte v méně vytížený čas a vyzvedněte/zakupte si kartu ke svému účtu.

INFOCENTRUM:

Otevírací doba Infocentra v průběhu zimní sezony 2023/2024:
Denně 8:00 – 16:30 hod.
Ve dnech konání Večerka 17:30 – 19:30

Infocentrum kontakty:
+420 737 222 499
info@skijested.cz

GOPASS - INFOLINKA

8:00 - 16:00 hod
+420 499 467 101 
info@gopass.cz 


e-shop GOPASS - skipasy za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na gopass.travel. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Ještěd Motion a Ještěd Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy.

TICKET POINT - Automat na samoobslužný výdej GOPASS karty, na níž je nahraný váš SKIPAS, zakoupený online v e-shopu: www.gopass.travel. TICKET POINT funguje po dobu otevírací doby Infocentra. Registrovanou GOPASS kartu si ponechte a využijte zase příště.

GOPASS TICKETS - automatická samoobslužná pokladna, která umožňuje registraci do Gopassu a nákup skipasů na Gopass kartu, kterou vám automat rovnou vydá bez nutnosti použití Ticket pointu.  Pokud jste již do Gopassu zaregistrováni, lze se přes automat GOPASS TICKETS přihlásit ke svému Gopass účtu a nakupovat skipasy. Cena za kartu je 50 Kč. Automat akceptuje pouze platební karty.  

OFFLINE - Nákup bez registrace - skipasy zakoupené na samoobslužné pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Vratná záloha za čipovou kartu je 50 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Při ztrátě nebo odcizení skipasu se náhrada jízdného poskytuje pouze v místě nákupu po předložení účtenky. Za vydání náhradní karty je vybírán manipulační poplatek 100 Kč a 50 Kč záloha za čipovou kartu. Na samoobslužné pokladně lze platit pouze platební kartou. Sodexo Flexi Pass CARD akceptujeme pouze u pokladny v budově Infocentra.

 

Večerní lyžování – 18:00 - 21:00.


Fresh Track - ranní lyžování na čerstvě upravené prázdné sjezdovce spojené s bohatou snídaní, každou sobotu a neděli od 7:30 do 9:30, počet míst je limitovaný - nutná rezervace předem

  • MALÉ DÍTĚ 0 – 5,99 let ZDARMA
  • DÍTĚ 6 – 11,99 let
  • JUNIOR 12 – 17,99 let
  • DOSPĚLÝ 18 – 59,99 let
  • SENIOR 60+ let

Zakoupený skipas prostřednictvím e-shopu GOPASS nebo GOPASS Tickets lze stornovat za těchto podmínek: a) Nejpozději do 23:59 dne předcházejícího dni, na který je skipas zakoupen, za poplatek 30 Kč, b) V den platnosti skipasu nejpozději do 11:59 a to pouze v případě, že jste s tímto skipasem v tento den neprošli ani jednou turniketem. Kupní cena vám bude vrácena do kreditu ponížená o částku 150 Kč.

Skipasy jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Samoobslužné pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti skipasu, poté je systémem vymazán.

Vstup do Kubík Fun parku je možný pouze přes zakoupený skipas přímo do Kubík Fun parku za 390 Kč pro všechny věkové kategorie - s denním či vícedenním skipasem vstup není možný.

Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč. Nejvýhodnější jízdenky koupíte přes www.gopass.travel

Více info