Co je GOPASS?

5 zemí | 23 středisek | 16 hotelů

GOPASS je mezinárodní věrnostní program, který vám při nákupu online nabídne vždy ty nejlepší ceny a odmění vás body za každý nákup.

Nasbírané body můžete proměnit za slevy při dalších nákupech nebo za speciální produkty dostupné pouze za body.

Věrnostní program GOPASS je platný ve všech střediscích TMR, která dnes najdete už v 5 zemích Evropy. Celkově je do programu zapojeno 23 středisek, 16 hotelů a další přibývají.

GOPASS body lze uplatnit v zimních střediscích, golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech nebo půjčovnách.


Proč mít GOPASS?

  • NEJLEVNĚJŠÍ jízdenka/skipas na lanovku
  • UŠETŘÍTE - ceny s GOPASS kartou jsou vždy nižší než na pokladnách. Pro Vás, Vaši rodinu, přátele. Ve svém účtu můžete jednoduše mít až 10 dalších osob.
  • GOPASS kartu NEVRACÍTE. Použijete ji dnes, za týden, v zimě, za rok, za několik let a nemusíte tak už trávit čas ve frontách u pokladen na lístky.
  • Jízdenku i GOPASS kartu kupujete ONLINE sám/a, v klidu domova na libovolný den v roce.
  • Za každý nákup s GOPASS kartou sbíráte VĚRNOSTNÍ BODY, za které můžete znovu online nakupovat vybrané produkty. Nezapomeňte na další výhody pro majitele GOPASS karty v hotelech, aquaparcích, golfových resortech, obchodech, půjčovnách, restauracích!
  • Navíc, díky GOPASS kartě máte lyžařské statistiky i v mobilu – každý den si můžete zkontrolovat počet ujetých kilometrů, počet jízd, výškové převýšení...

e-shop GOPASS - skipasy za nejvýhodnější ceny zakoupíte online na gopass.travel. Použijte svůj GOPASS při všech nákupech v provozovnách Ještěd Motion a Ještěd Gastronomy, sbírejte body a získejte další odměny a slevy.

TICKET POINT - Automat na samoobslužný výdej GOPASS karty, na níž je nahraný váš SKIPAS, zakoupený online v e-shopu: www.gopass.travel. TICKET POINT funguje po dobu otevírací doby Infocentra. Registrovanou GOPASS kartu si ponechte a využijte zase příště.

GOPASS TICKETS - automatická samoobslužná pokladna, která umožňuje registraci do Gopassu a nákup skipasů na Gopass kartu, kterou vám automat rovnou vydá bez nutnosti použití Ticket pointu.  Pokud jste již do Gopassu zaregistrováni, lze se přes automat GOPASS TICKETS přihlásit ke svému Gopass účtu a nakupovat skipasy. Cena za kartu je 75 Kč. Automat akceptuje pouze platební karty.  

OFFLINE - Nákup bez registrace - skipasy zakoupené na samoobslužné pokladně jsou vydávány na bezkontaktní čipovou kartu Axess. Vratná záloha za čipovou kartu je 100 Kč. Kartu lze vrátit do automatu ve středisku. Při ztrátě nebo odcizení skipasu se náhrada jízdného poskytuje pouze v místě nákupu po předložení účtenky. Za vydání náhradní karty je vybírán manipulační poplatek 100 Kč a 100 Kč záloha za čipovou kartu. Na samoobslužné pokladně lze platit pouze platební kartou. Akceptujeme Sodexo Flexi Pass CARD.

 

Zakoupený skipas prostřednictvím e-shopu GOPASS nebo GOPASS Tickets lze stornovat za těchto podmínek: a) Nejpozději do 23:59 dne předcházejícího dni, na který je skipas zakoupen, za poplatek 30 Kč, b) V den platnosti skipasu nejpozději do 11:59 a to pouze v případě, že jste s tímto skipasem v tento den neprošli ani jednou turniketem. Kupní cena vám bude vrácena do kreditu ponížená o částku 150 Kč.

Skipasy jsou nepřenosné, proto nesmí být půjčovány ani přeprodávány. Samoobslužné pokladny a odbavovací systémy jsou monitorovány kamerou. Při použití karty neoprávněnou osobou bude skipas bez náhrady odebrán nebo zablokován. Prostor turniketů je monitorován. Při průchodu turniketem je pořízena fotografie, která je zpracována a uchována odbavovacím systémem. Uchování tohoto osobního údaje - fotografie trvá po dobu platnosti skipasu, poté je systémem vymazán. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen. Všechny uvedené ceny jsou v Kč. 


 

LYŽOVÁNÍ a LETNÍ LANOVKY

CZ – Ještěd, Špindlerův Mlýn | SK – Nízké Tatry (Jasná), Vysoké Tatry | PL – Szczyrk | AT – Mölltaler Gletscher (ledovec) a Ankogel Mallnitz, Muttereralm, Heiligenblut am Grossglockner, Kals Matrei Grossglockner, Sillian Hochpustertal, St. Jakob im Defereggental, Innerkrems | IT – 3 Zinnen Dolomites

AQUAPARKY

SK – Aquapark Tatralandia, Vodný park Bešeňová

ZÁBAVNÍ PARKY

CZ – Hurricane Factory Praha | SK – Hurricane Factory Tatralandia | PL – Legendia

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ

CZ – Golf Resort Ostravice, Golf resort Kaskáda, Golf Resort Olomouc, Golf Resort Kunětická Hora | SK – Royal Valley Golf Club, Grafobal Group Golf Resort Skalica

HOTELY

Více informací a rezevace za nejvýhodnější ceny na www.tmrhotels.com


Abychom vám mohli připsat body na váš GOPASS účet za každý nákup v provozovnách TMR, je potřeba vždy předložit při placení vaši GOPASS kartu nebo nakupovat online prostřednictvím vašeho GOPASS konta.

Chystáte se na lanovku? Použijte vaši GOPASS kartu jako skipas nebo jízdenku. Pokud jste nakoupili online, můžete po příjezdu do střediska zamířit rovnou na lanovku bez nutnosti čekání ve frontě u pokladny.


Jak získat GOPASS kartu:

ONLINE

Kartu GOPASS získáte za poplatek 75 Kč po vytvoření registrace na www.gopass.travel a následném nákupu jízdenky na konkrétní den. Kartu si vyzvednete v našem infocentru.

NA MÍSTĚ

Registraci i samotný nákup můžete provést přímo i ve středisku přes samoobslužný automat GOPASS TICKETS, který vám umožní: REGISTRACI / PŘIHLÁŠENÍ DO GOPASS ÚČTU, NÁKUP A VYZVEDNUTÍ GOPASS KARTY
 

Vaši GOPASS kartu si uschovejte a použijte ji opět pro další online dobití skipasu/jízdenky u nás, nebo v našich dalších střediscích.

K vašemu profilu můžete přidat až 10 dalších osob a skipasy/jízdenky (například pro vaši rodinu) pak pohodlně a rychle nakupovat online jednou platbou. Každá z osob přiřazených k vašemu účtu při nákupu skipasu/jízdenky automaticky získá svou GOPASS kartu.

Za vydání Gopass karty zaplatíte poplatek ve výši 75 korun. Vyrobení věrnostní karty samozřejmě něco stojí, ale hlavním důvodem poplatku je ekologie. Dokud karta nebyla zpoplatněná, až 47 % stávajících uživatelů Gopassu přicházelo na pobočky se žádostí o vystavení nové karty. Starou kartu nejčastěji zapomněli doma, vyhodili nebo ztratili. Vydávání nadbytečných karet má přitom značný dopad na ekologii, jedná se o plastový odpad, který se díky dalším příměsím velmi obtížně recykluje. Chceme proto, abyste si kartu nechali a nevraceli ji jako běžný skipas. Používejte ji opakovaně jako skipas i věrnostní kartu při placení v našich provozech. Gopass se vyplatí!


Storno zakoupené jízdenky/ skipasu

Pokud máte zakoupený skipas předem na konkrétní datum, ale ten se vám nakonec nehodí a lyžovačka vám nevyjde, nevadí, o peníze nepřijdete.
V sekci "Moje objednávky – Aktivní objednávky/služby" si skipas vystornujete a částku za jeho nákup Vám vrátíme do kreditu poníženou o symbolický poplatek 30 Kč. Takto lze skipas vystornovat nejpozději do 23:59 dne předcházejícího dni, na který je skipas zakoupen.
Pokud chcete skipas stornovat v ten samý den, na který byl zakoupen, můžete tak učinit nejpozději do 11:59 a to pouze v případě, že jste s tímto skipasem v tento den neprošli ani jednou turniketem u lanovky. Kupní cena vám bude vrácena do kreditu ponížena o částku 150 Kč.
U vícedenních skipasů nelze stornovat jednotlivé dny, ale vždy pouze celý skipas tak jak byl zakoupen.
Kredit použijte na nákup skipasu v novém termínu. V případě, že je v nově zvoleném termínu skipas dražší než zůstatek vašeho kreditu, stačí si kredit jednoduše dobít.Body lze uplatnit:

  • jako slevu z nákupu na vybrané produkty v obchodech, restauracích a půjčovnách společnosti TMR. 
  • jako platební metodu v eshopu GOPASS na vybrané produkty. 

Infocentrum:


+420 737 222 499

info@skijested.cz

GOPASS - INFOLINKA

 

+420 499 467 101 | info@gopass.cz
8:00 - 16:00


Do odvolání je uzavřena ZELENÁ TRASA pro terénní koloběžky. Děkujeme za pochopení.

Více info