Hotel MŮSTEK

Dostupné ubytování na jedinečném místě přímo u sjezdovky!

 
 
Sportovní Hotel MŮSTEK přímo u lanové dráhy na Černý vrch vás ubytuje ve tří nebo čtyřlůžkových pokojích. Z pokojů si můžete užít krásných výhledů na město Liberec nebo na sjezdovku Slalomák, Libereckou či skokanské můstky. Ubytování se také nachází přímo na doskočišti skokanských můstků, a zaparkujete bezplatně přímo u hotelu.

Ceník ubytování

Platný od 1. 12. 2023

Jak se k nám dostanete?

Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce, organizované skupiny i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinu jízdyvjezdovou závoru do areálu hledejte vedle vodní nádrže Bucharka na hlavní komunikace mezi Libercem a vysílačem Ještěd
odsud volejte recepci na +420 770 175 077, obsluha vám uvolní závoru
pokračujte cestou kolem dolní stanice kabinové lanovky nahoru směrem ke skokanskému areálu
objeďte budovu a dojeďte na parkoviště k Hotelu Můstek na doskočišti skokanských můstků
v případě potřeby neváhejte kontaktovat naši recepci


Kontakt

Hotel MŮSTEK

e-mail: ubytovani@skijested.cz
tel.: +420 770 175 077 (PO-PÁ 8.00 - 16.30 hod.)


PŘÍJEZD (check-in)

12.00 - 16.00 hod. 

ODJEZD (check-out)

do 10.00 hod. (po dohodě do 16.00 hod. pokud není pokoj rezervován dalšími hosty)


Skokanský areál

Na skokanských můstcích probíhají i letní tréninky a pořádají se závody všech úrovní. V roce 2009 proběhlo v Liberci Mistrovství světa v klasickém lyžování a součástí byly závody ve skocích na lyžích právě na ještědských můstcích. V minulosti se na Ještědu uskutečnily i kontinentální a světové poháry. Pravidelně se zde pořádají Mistrovství ČR, vše ve spolupráce se Svazem lyžařů České republiky. Od roku 2019 se areál také stal hostitelem adrenalinového závodu Redbull 400 a dalších sportovních událostí. Dočtěte se více o historii skokanského areálu zde.

Časově omezená akční nabídka skipasů na GOPASS! Jednodenní skipas max. za 690 Kč!

Více info